Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 5 lipca 2018, 20:10

autor: Serek

20-minutowy gameplay z Anthem. Jest walka z bossem

W sieci pojawił się pochodzący z eventu EA Play rozszerzony zapis rozgrywki z tworzonej przez BioWare gry Anthem. Produkcja, podobnie jak na poprzednich pokazach, prezentuje świetną oprawę graficzną oraz ciekawy projekt lokacji.

Anthem położy nacisk na kooperację, chociaż wykonywanie misji będzie również możliwe w pojedynkę. - 20-minutowy gameplay z Anthem. Jest walka z bossem - wiadomość - 2018-07-05
Anthem położy nacisk na kooperację, chociaż wykonywanie misji będzie również możliwe w pojedynkę.

Producent wykonawczy gry Anthem, Mark Darrah, udostępnił graczom dwudziestominutowy gameplay produkcji. Nagranie pochodzące z imprezy EA Play przedstawia podstawowe elementy rozgrywki jak przemieszczanie się za pomocą plecaka odrzutowego, walkę oraz starcie z bossem - w tym przypadku gigantycznym pająkiem. Pierwszoplanową rolę grają naturalnie egzoszkielety typu Javelin, które będą odpowiadać klasom postaci, co oznacza, że w zależności od wyboru maszyny zmieniać się będzie styl rozgrywki. Gra może się podobać, szczególnie jeżeli chodzi o oprawę graficzną. W materiale widzimy mnóstwo efektów cząsteczkowych i świetnie wyglądające elementy fauny i flory. Niezwykle płynnie wygląda również poruszanie się po mapie, która została skonstruowana w taki sposób, by umożliwić eksplorację zarówno w płaszczyznach poziomych, jak i pionowych.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość oraz wierzyć twórcom na słowo, że elementy RPG nie zostaną potraktowane po macoszemu.

  1. Strona internetowa firmy BioWare
  2. Oficjalna strona Anthem
  3. Kompendium wiedzy o grze
20-minutowy gameplay z Anthem. Jest walka z bossem - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anthem

Anthem