Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 czerwca 2018, 04:13

autor: Vergil

NiOh 2 zmierza na PlayStation 4

Jedną z niespodzianek przygotowanych przez Sony z myślą o swojej konferencji poprzedzającej targi E3 było NiOh 2. Dzieło ekipy Team Ninja zmierza na PlayStation 4 i doczekało się krótkiego zwiastuna.

Dead or Alive 6 nie jest jedynym dziełem ekipy Team Ninja, które pojawiło się na tegorocznych targach E3. Podczas konferencji Sony japoński zespół zaprezentował światu NiOh 2, czyli kontynuację swojego zeszłorocznego hitu. Choć zwiastun zapowiadający ów tytuł trwa zaledwie minutę, na jego podstawie możemy stwierdzić, że po raz kolejny będziemy mieć ręce pełne roboty – wszak te wszystkie demony same nie odeślą się na tamten świat. Deweloperzy nie podzielili się jeszcze żadnymi konkretami na temat tej produkcji, więc miłośnikom umierania i doskonalenia swoich umiejętności nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Pierwsze NiOh odniosło sukces, więc nic dziwnego, że ekipa Team Ninja ochoczo zabrała się do pracy nad kontynuacją. - NiOh 2 zmierza na PlayStation 4 - wiadomość - 2018-06-12
Pierwsze NiOh odniosło sukces, więc nic dziwnego, że ekipa Team Ninja ochoczo zabrała się do pracy nad kontynuacją.
  1. Oficjalna strona internetowa gry NiOh
NiOh 2 zmierza na PlayStation 4 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NiOh 2

NiOh 2