Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 11 czerwca 2018, 19:46

Nowe fragmenty rozgrywki w zwiastunie Kingdom Hearts III

Podczas swojej konferencji na E3 2018 firma Square Enix zaprezentowała tylko lekko rozbudowaną wersję pokazanego już wczoraj zwiastuna Kingdom Hearts III. Materiał wzbogacono o nowe fragmenty rozgrywki.

Podczas swej konferencji Square Enix nie poświęciło zbyt dużo uwagi grze Kingdom Hearts III. - Nowe fragmenty rozgrywki w zwiastunie Kingdom Hearts III - wiadomość - 2018-06-11
Podczas swej konferencji Square Enix nie poświęciło zbyt dużo uwagi grze Kingdom Hearts III.

Square Enix wczoraj ujawniło nam dokładną datę premiery gry Kingdom Hearts III, dzisiaj zaś, podczas swojej konferencji na targach E3, zaprezentowało nową wersję pokazanego wczoraj zwiastuna. Tradycyjnie mogliśmy w nim zobaczyć plejadę gwiazd rozmaitych animacji, w tym Herkulesa, Elsę i Olafa z Krainy lodu oraz Mike’a i Sulleya z Potworów i spółki. Czym więc różni się ten trailer? Ano tym, że jest w nim parę całkowicie nowych fragmentów rozgrywki, prezentujących walkę na lodzie, sekwencje zręcznościowe oraz latanie statkiem. Przypomnijmy, że Kingdom Hearts III trafi na półki sklepowe 29 stycznia przyszłego roku, w wersjach na PlayStation 4 i Xboksa One.

  1. Oglądaj z nami konferencję Square Enix na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa gry Kingdom Hearts III
Nowe fragmenty rozgrywki w zwiastunie Kingdom Hearts III - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III