Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 11 czerwca 2018, 19:43

autor: Adrian Werner

Babylon's Fall - nowy projekt PlatinumGames zmierza na PC i PS4

Na konferencji firmy Square Enix ujawniono, że znane z Nier: Automata i serii Bayonetta studio PlatinumGames pracuje nad projektem fantasy zatytułowanym Babylon's Fall, który zmierza na pecety i PlayStation 4.

Gra ukaże się w przyszłym roku. - Babylon's Fall - nowy projekt PlatinumGames zmierza na PC i PS4 - wiadomość - 2018-06-13
Gra ukaże się w przyszłym roku.
BABYLON’S FALL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: PlatinumGames
  2. Wydawca: Square Enix
  3. Gatunek: Bóg jeden wie
  4. Platformy: PC, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Na poprzedzającej targi E3 konferencji firmy Square Enix pojawiło się kilka niezapowiedzianych wcześniej projektów. Jedną z najciekawszych nowości okazała się gra Babylon’s Fall.

Nie ujawniono wielu konkretów. Pokazano krótki zwiastun, który dał nam szybki przegląd bogatej historii jakiegoś nowego uniwersum fantasy. Potem zobaczyliśmy krótką scenkę z pojedynku dwóch rycerzy. Dlaczego gra wzbudziła więc tyle emocji? Z powodu osób jej twórców. Babylon’s Fall jest bowiem najnowszym projektem japońskiego studia PlatinumGames, czyli zespołu, który ma na koncie takie tytuły jak Nier: Automata, Metal Gear Rising: Revengeance czy serię Bayonetta.

Babylon’s Fall zmierza na PlayStation 4 i pecety. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona Square Enix
Babylon's Fall - nowy projekt PlatinumGames zmierza na PC i PS4 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Babylon's Fall

Babylon's Fall