Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2018, 23:11

autor: Adrian Werner

Tales of Vesperia Definitive Edition - zapowiedziano remaster jRPG-a

Na konferencji Microsoftu firma Bandai Namco Entertainment ujawniła Tales of Vesperia: Definitive Edition, czyli remaster klasycznego jRPG-a sprzed dziesięciu lat.

Remaster ukaże się zimą tego roku. - Tales of Vesperia Definitive Edition - zapowiedziano remaster jRPG-a - wiadomość - 2018-06-11
Remaster ukaże się zimą tego roku.

Poprzedzającą targi E3 konferencję firmy Microsoft zdominowały nowe tytuły, ale nie zabrakło również starszych przebojów. Do tej drugiej kategorii należała zapowiedź Tales of Vesperia: Definitive Edition, czyli odświeżonej wersji popularnego japońskiego RPG-a z 2008 roku.

Będzie to klasycznie zrealizowany remaster. Grafika zostanie więc odpowiednio podrasowana, a rozdzielczość podniesiona. Co ciekawe, produkcja ma zaoferować zawartość, która w pierwotnej wersji dostępna była wyłącznie w wydaniu japońskim. Obejmie to m.in. alternatywne kostiumy i dwie dodatkowe grywalne postacie.

Gra pozwoli zarówno na samotną zabawę, jak i w trybie kooperacyjnym dla dwóch lub czterech osób. Purystów ucieszy fakt, że będziemy mogli wybrać między angielskim i japońskim dubbingiem.

Premiera Tales of Vesperia: Definitive Edition ma nastąpić zimą tego roku. Produkcja zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona Bandai Namco Entertainment
Tales of Vesperia Definitive Edition - zapowiedziano remaster jRPG-a - ilustracja #7

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tales of Vesperia: Definitive Edition

Tales of Vesperia: Definitive Edition