Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2018, 22:35

autor: Movis

Pierwszy gameplay trailer gry Fallout 76

Na konferencji firmy Microsoft pojawił się Todd Howard, który zaprezentował widzom kolejny materiał wideo z Fallouta 76 - tym razem z fragmentami rozgrywki - oraz potwierdził garść faktów o grze.

Bohater zbiera przedwojenne wyposażenie. - Pierwszy gameplay trailer gry Fallout 76 - wiadomość - 2018-06-11
Bohater zbiera przedwojenne wyposażenie.

Podczas trwającej konferencji Microsoftu na targach E3 2018 na scenie pojawił się nikt inny jak sam Todd Howard (jeden z czołowych designerów firmy Bethesda, która prezentację zaplanowała na 3:30 rano w poniedziałek). Twórca podzielił się informacją, że Fallout 4 od dziś jest dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Dużo większą niespodzianką było zaś pokazanie materiału i potwierdzenie kilku faktów na temat tajemniczego Fallout 76 (myśleliśmy, że twórcy zachowają to na własną konferencję).

Przed samym wideo Howard potwierdził doniesienie o umiejscowieniu najnowszej edycji cyklu na terenie Wirginii Zachodniej oraz przypomniał, że będzie to prequel dla wszystkich pozostałych części znanej postapokaliptycznej serii. Mapa ma być też 4 razy większa od Fallouta 4, co już samo w sobie jest dość dużym osiągnięciem. Sam filmik zdradza niewiele nowego i wydaje się dłuższą wersją teasera, który firma prezentowała już wcześniej. Po raz pierwszy widzimy jednak lokacje na powierzchni, wśród których wyróżnia się np. zupełnie nienaruszona biała willa obsługiwana przez roboty. Jakie jeszcze tajemnice kryje Fallout 76? Najpewniej dowiemy się dziś w nocy, podczas transmisji Bethesdy.

Pierwszy gameplay trailer gry Fallout 76 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.