Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 9 czerwca 2018, 20:48

autor: Czarny Wilk

Star Wars od twórców Titanfall 2 to Jedi Fallen Order

Poznaliśmy pierwsze informacje o osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen przygodowej grze akcji tworzonej przez Respawn Entertainment. Star Wars Jedi: Fallen Order pozwoli nam wcielić się w członka zakonu Jedi w czasach rządów Imperium.

W trakcie konferencji EA Play poznaliśmy pierwsze informacje o tworzonej przez studio Respawn Entertainment grze osadzonej w świecie Gwiezdnych wojen. Choć nie pokazano żadnego materiału filmowego, prezes studia odpowiedzialnego m.in. za świetnego Titanfalla 2, Vince Zampella, zdradził parę rzeczy o swoim najnowszym projekcie – w tym jego nazwę oraz okres, w jakim umiejscowiona zostanie akcja produkcji.

Na pierwsze materiały filmowe z gry przyjdzie nam jeszcze poczekać. - Star Wars od twórców Titanfall 2 to Jedi Fallen Order - wiadomość - 2018-06-09
Na pierwsze materiały filmowe z gry przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Dotąd nienazwany projekt ze świata Star Wars to teraz oficjalnie przygodowa gra akcji zatytułowana Star Wars Jedi: Fallen Order. Jak sugeruje nazwa, produkcja pozwoli nam wcielić się w młodego padawana, członka upadłego zakonu obdarzonych Mocą rycerzy. Fabuła rozgrywać się będzie w okresie pomiędzy Epizodem III: Zemstą Sithów a Epizodem IV: Nową nadzieją - czyli w czasach, gdy Imperatorowi Palpatine’owi udało się zdziesiątkować swoich zaprzysiężonych wrogów, a niedobitki Jedi, które przetrwały czystkę, były ścigane przez całe Imperium.

Wprawdzie biorąc pod uwagę, kim zagramy, jest to w zasadzie oczywiste, ale otrzymaliśmy również potwierdzenie, że w grze użyjemy mieczy świetlnych. Zampella podzielił się również przybliżoną datą premiery produkcji. Niestety, w tym roku nie wcielimy się w użytkownika Jasnej Strony Mocy – Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje najwcześniej na święta 2019 roku. Nie znamy jeszcze platform, na jakie tworzona jest gra.

Star Wars od twórców Titanfall 2 to Jedi Fallen Order - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order