Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release NVIDIA Press Release 6 czerwca 2018, 15:29

The Crew 2 za darmo przy zakupie kart graficznych GeForce GTX

W ramach obowiązującej promocji „Dołącz do ekipy”, osoby które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo wyposażonego w nią notebooka lub komputer, otrzymają grę The Crew 2 PC Standard Edition.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o akcji „Dołącz do ekipy”, dzięki której nabywcy wybranych modeli kart graficznych GeForce GTX otrzymają bezpłatnie grę The Crew 2 PC Standard Edition.

The Crew 2 to emocjonujące wyścigi na urozmaiconych terenach Ameryki Północnej z wykorzystaniem m.in. samochodów, ciężarówek, motocykli, łodzi i samolotów. Premiera gry zaplanowana jest na 29 czerwca tego roku.

The Crew 2 za darmo przy zakupie kart graficznych GeForce GTX - ilustracja #1

Kup kartę GeForce, otrzymasz grę The Crew 2 PC Standard Edition

W ramach obowiązującej promocji „Dołącz do ekipy”, osoby które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1080 Ti lub GeForce GTX 1080, albo wyposażonego w nią notebooka lub komputer, otrzymają grę The Crew 2 PC Standard Edition. Ograniczona czasowo promocja potrwa do 3 lipca 2018 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów. Partnerami akcji są m.in. sklepy morele.net, Proline i x-kom.

The Crew 2

The Crew 2