Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Anshar Studios Press Release 6 czerwca 2018, 15:24

6 lipca Detached wzbogaci się o tryb cross-platform PvP oraz wersję non-VR

Detached to gra eksploracyjna gra osadzona w zimnej przestrzeni kosmicznej, gdzie będziesz musiał wykazać się taktyką i umiejętnościami, aby przetrwać. Przygotuj się na ekstremalną rozgrywkę, zaprojektowaną z myślą o graczach żądnych mocnych wrażeń.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Developerzy z Anshar Studios ogłosili niedawno, że Detached trafi na PSVR jeszcze w tym roku. Teraz wracają z kolejną porcją dobrych wiadomości. Tym razem dla tych graczy, którzy nie posiadają żadnego headsetu VR-owego. Już 6. lipca tego roku również oni dostaną szansę, żeby zmierzyć się z bezkresem przestrzeni kosmicznej w Detached. Co więcej wszyscy chętni będą mogli doświadczyć rozgrywki nie tylko w trybie single, ale również PvP i to niezależnie od tego czy posiadają HTC Vive, Oculus Rift, PSVR czy też w ogóle nie posiadają, żadnego zestawu VR!

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? W takim razie niedowiarków zapraszamy do obejrzenia najszczerszego trailera w historii trailerów growych.

Tak się składa, że posiadasz PSVR i chętnie pograłbyś ze swoim najlepszym kumplem, ale u niego na stanie akurat Oculus Rift, albo HTC Vive? Bez obaw! Utalentowanym developerom z Anshar Studios udało się…

Wróóóć. Zacznijmy może jeszcze raz. I tym razem już bez tej całej marketingowej otoczki. Bo prawda jest taka, że jesteśmy gotowi postawić dolary przeciwko orzechom, że w swojej okolicy jesteś jedynym posiadaczem zestawu VR. A znalezienie kogoś, kto posiadałby już nawet nie ten sam, ale w ogóle jakikolwiek headset VR-owy graniczy niemal z cudem. Wynikające z tego trudności ze znalezieniem kogoś, z kim mógłbyś pograć po sieci, pominiemy w związku z tym litościwym milczeniem. I tu właśnie wchodzi Detached, cały na biało… Ponieważ niezależnie od tego czy posiadasz HTC Vive, Oculus Rift czy PSVR, a nawet, jeśli nie posiadasz żadnego z nich, w Detached nadal będziesz mógł skopać tyłek najlepszego kumpla, (albo pozwolić mu skopać swój) w jednym z ekscytujących trybów PvP:

Package Extraction - to emocjonująca walka o ładunek ulokowany gdzieś na mapie gry. Korzystaj z wszelkich możliwych środków by zaatakować przeciwnika i zdobyć przewagę. Unikaj ataków, by w jednym kawałku wrócić do bazy.

Race - to istna jazda bez trzymanki! Wyścig pośród kawałków rozbitego wahadłowca i wielkich asteroid wymaga nie tylko zwinności, ale przede wszystkim - zdolności przewidywania. Jeden nieprzemyślany ruch i rozbijesz się w najmniej oczekiwanym momencie.

6 lipca Detached wzbogaci się o tryb cross-platform PvP oraz wersję non-VR - ilustracja #1

Detached zadebiutował na Oculus Rift i HTC Vive, a już 6. lipca tego roku gra pojawi się na PlayStation VR, Windows Mixed Reality oraz na Steam w wersji non-VR. Premiera na PSVR została przesunięta o jeden dzień.

Posiadacze zestawu VR od Sony lub Windows Mixed Reality będą mogli zakupić Detached w cenie $24.99 / 24.99 EUR. Steamowa wersja non-VR będzie kosztować $14.99. Wkrótce pojawi się również darmowe, desktopowe demo gry!

Detached spotkało się dotychczas z bardzo przychylnymi opiniami graczy, którzy docenili niesamowitą jakość grafiki, doskonałe uczucie imersji i niespotykaną w innych grach swobodę ruchów. Zarówno nowych, jak i dotychczasowych graczy powinna zatem ucieszyć wiadomość, że na 6. lipca została również zaplanowana aktualizacja gry, która wydłuży rozgrywkę o ok. 30 minut, wprowadzając do niej nowy poziom i zupełnie nowe zakończenie.

O DETACHED

Wielki wahadłowiec, Big Zoe, to idealny kąsek dla poszukujących kosmicznego złomu piratów - takiej okazji nie przepuści żaden szanujący się awanturnik. Masz pecha, bo zostawiono cię na pastwę losu, walczącego o zapasy tlenu i resztki paliwa. Jedyne, co możesz zrobić to zdać się na zaawansowane moduły Twojego skafandra i ruszyć dalej, eksplorując kolejne elementy opuszczonej stacji kosmicznej. Za wszelką cenę musisz znaleźć kapsuły ratunkowe, ale to i tak dopiero początek ciężkiej walki o przetrwanie…

Detached to gra eksploracyjna gra osadzona w zimnej przestrzeni kosmicznej, gdzie będziesz musiał wykazać się taktyką i umiejętnościami, aby przetrwać. Przygotuj się na ekstremalną rozgrywkę, zaprojektowaną z myślą o graczach żądnych mocnych wrażeń.

GŁÓWNE CECHY GRY:

  1. Wciągający tryb dla jednego gracza - podda Cię próbie przetrwania w próżni, przy szybko zmniejszających się zapasach tlenu i paliwa.
  2. Zaawansowany skafander EVA - dodatkowe moduły, takie jak tarcza, przyspieszenie i samonaprowadzające rakiety - zostaną twoimi najlepszymi przyjaciółmi, gdy przyjdzie ci przedzierać się przez rdzeń reaktora lub strącić wrogiego drona.
  3. 2 tryby wieloosobowe:
  4. - Package Extraction - to emocjonująca walka o ładunek ulokowany gdzieś na mapie gry. Korzystaj z wszelkich możliwych środków by zaatakować przeciwnika i zdobyć przewagę. Unikaj ataków, by w jednym kawałku wrócić do bazy.
  5. - Race - to istna jazda bez trzymanki! Wyścig pośród kawałków rozbitego wahadłowca i wielkich asteroid wymaga nie tylko zwinności, ale przede wszystkim - zdolności przewidywania. Jeden nieprzemyślany ruch i rozbijesz się w najmniej oczekiwanym momencie.
  1. Aż 45 osiągnięć do odblokowania w trybie dla jednego gracza jak i w grze wieloosobowej. Zdobądź wszystkie z nich i udowodnij, że przestrzeń kosmiczna to Twój drugi dom. Pokonuj rywali w trybach PvP by zdominować rankingi najlepszych graczy.
  2. Pełne wsparcie kontrolera DualShock 4 w wersji na PSVR.
  3. 5 pełnych wersji językowych - angielski, polski, francuski, niemiecki oraz chiński – uproszczony.

Detached jest już dostepne na HTC Vive: https://store.steampowered.com/app/436230/Detached/ i Oculus Rift: https://www.oculus.com/experiences/rift/945551678861092/. A już 6. lipca gra pojawi się również na PlayStation VR, Windows Mixed Reality oraz Steam w wersji non-VR.

Detached

Detached