Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 17 maja 2018, 10:45

autor: AlexB

Znamy termin zamkniętej bety The Crew 2

Firma Ubisoft ogłosiła termin zamkniętych beta-testów gry wyścigowej The Crew 2. Odbędą się one w dniach 31 maja – 4 czerwca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Zapisywać można się za pośrednictwem oficjalnej strony gry.

Do premiery The Crew 2, czyli kontynuacji gry wyścigowej ze zręcznościowym modelem jazdy z 2014 roku, został już nieco ponad miesiąc, a zapewne mnóstwo osób wciąż waha się, czy ten tytuł jest godny ich pieniędzy. Zaprezentowany niedawno dwunastominutowy gameplay pozostawił w wielu dość mieszane uczucia. Lecz jak faktycznie sprawuje się ta produkcja? Przekonać się o tym będzie można osobiście podczas zamkniętych beta-testów, których termin został ogłoszony przez firmę Ubisoft. Rozpoczną się one 31 maja o godzinie 10:00 czasu polskiego, a zakończą pięć dni później – 4 czerwca, również o 10:00 czasu polskiego.

Czas rozgrzewać silniki. - Znamy termin zamkniętej bety The Crew 2 - wiadomość - 2018-05-17
Czas rozgrzewać silniki.

W zamkniętych beta-testach The Crew 2 mogą wziąć udział gracze na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Zapisy trwają na tej stronie. Uwaga! Należy pamiętać, że nie wszyscy chętni zostaną zaproszeni do wypróbowania produkcji studia Ivory Tower. Z puli zarejestrowanych wybrana zostanie grupa, która będzie mogła rozpocząć pobieranie bety 29 maja.

W zamkniętej becie The Crew 2 będzie można w całości rozegrać pierwszy poziom postępów, próbując swoich sił we wszystkich czterech rodzajach wyścigów - Street Race, Rally Raid, Powerboat (stanowiące nowość zmagania w motorówkach) i Aerobatics (czyli również debiutujące w serii zawody samolotowe). Szczęśliwcy, którzy załapią się na testy, będą mogli również dokładnie przyjrzeć się mającej zwiększyć dynamikę zabawy funkcji Fast-Fav, pozwalającej na przełączanie się w locie między różnymi środkami transportu za pomocą jednego przycisku. Jeśli zatem ktoś będzie chciał na przykład przelecieć pod mostem Golden Gate w San Francisco, a następnie szybko przerzucić się na łódź i opłynąć wyspę Alcatraz, nic nie będzie stało na przeszkodzie.

The Crew 2 zadebiutuje 29 czerwca w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy). Od jakiegoś czasu można składać zamówienia przedpremierowe na grę. Występuje ona w aż czterech edycjach – zwykłej, Deluxe, Gold i Motor. Więcej na ich temat znajdziecie tutaj i tutaj.

Znamy termin zamkniętej bety The Crew 2 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Crew 2

The Crew 2