Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 16 maja 2018, 20:25

autor: Entelarmer

Battlefield V - wkrótce oficjalna zapowiedź

Mamy oficjalne potwierdzenie - nowy Battlefield zostanie ujawniony w środę 23 maja. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że krążąca po sieci nazwa Battlefield V to rzeczywisty tytuł gry.

Za tydzień poznamy oficjalne informacje na temat nowego Battlefielda. - Battlefield V - wkrótce oficjalna zapowiedź - wiadomość - 2018-05-16
Za tydzień poznamy oficjalne informacje na temat nowego Battlefielda.

Od dłuższego czasu krążą pogłoski na temat nowej odsłony serii Battlefield, o której Electronic Arts po raz pierwszy wspomniała na początku roku. Poznaliśmy już obietnice wydawcy oraz całą masę nieoficjalnych doniesień, podających m.in. rzekomy tytuł gry. W poprzednim tygodniu pojawiły się plotki o ujawnieniu jej w tym miesiącu, co – jak się okazuje – jest zgodne z prawdą. Komik Trevor Noah ujawnił na Twitterze, że będzie prowadził oficjalną zapowiedź Battlefield V w przyszłą środę 23. Niewiele później uzyskaliśmy potwierdzenie terminu od Randyego Evansa z EA Dice. Co więcej, w obu wpisach nietypowo wykorzystano literę V (widoczną także na kubku, z którego pije Noah na końcu zamieszczonego filmiku), co zdaje się potwierdzać krążący od dawna tytuł. Stream z wydarzenia rozpocznie się o godzinie 23.00 czasu polskiego.

To wszystko, czego dowiedzieliśmy się dzisiaj, przypomnijmy więc wcześniejsze informacje. Z oficjalnych doniesień wiemy, że Battlefield V zaoferuje kampanię dla jednego gracza w stylu znanym z Battlefield 1, a tryb sieciowy ma być wspierany przez dłuższy czas po wydaniu gry. Dochodzą do tego plotki o możliwości dodania – zgodnie z ostatnimi trendami – trybu battle royale, 10 mapach i 7 frakcjach na premierę oraz powrocie do II wojny światowej. To ostatnie wydaje się bardzo prawdopodobne. Gracze ciepło przyjęli zmianę realiów w Battlefield 1, ale wykorzystanie I wojny światowej było atrakcyjne także dlatego, że po prostu nie było zbyt wielu produkcji pokazujących ten konflikt. Teraz jednak dochodziłoby do porównań jedynki z piątką, twórcy mogli więc uznać, że bezpieczniej będzie zabrać graczy w inne czasy.

Pierwsza czy druga wojna światowa? A może coś innego? Wkrótce poznamy prawdę. - Battlefield V - wkrótce oficjalna zapowiedź - wiadomość - 2018-05-16
Pierwsza czy druga wojna światowa? A może coś innego? Wkrótce poznamy prawdę.
Battlefield V - wkrótce oficjalna zapowiedź - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield V

Battlefield V