Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 maja 2018, 10:35

autor: AlexB

Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem

Jutro wystartuje darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege na PC, PS4 i XOne. Przez najbliższych kilka dni będzie można nie tylko całkowicie bezpłatnie wypróbować całą zawartość sieciowej strzelanki FPP od firmy Ubisoft, ale również zakupić ją o połowę taniej.

Od ostatniego darmowego weekendu z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege minęły niemal równo trzy miesiące. Jeśli ktoś podczas niego, lub któregokolwiek z poprzednich, nie mógł podjąć decyzji o zakupie tej całkiem ciepło przyjętej taktycznej strzelanki FPP, teraz ponownie będzie miał okazję do namysłu. Firma Ubisoft ogłosiła bowiem kolejne bezpłatne testy tytułu na PC oraz konsolach. Wystartują one jutro, tj. 17 maja. Ich dokładny harmonogram i opis tego, jak wziąć w nich udział na poszczególnych platformach, znajdziecie poniżej.

  • PC (start: 17 maja, godzina 19:00 czasu polskiego; koniec: 20 maja, godzina 22:00 czasu polskiego) – należy uruchomić platformę Uplay i kliknąć w baner znajdujący się na stronie startowej. Wstępne pobieranie już zostało uruchomione, lecz na możliwość zabawy trzeba poczekać do jutra.
  • PlayStation 4 (start: 17 maja, godzina 15:00 czasu polskiego; koniec: 21 maja, godzina 15:00 czasu polskiego) – należy wejść na stronę gry w PlayStation Store i kliknąć przycisk Bezpł. Demo. Podobnie jak w przypadku Uplay, tytuł można już ściągać, lecz zostanie on odblokowany dopiero jutro. Uwaga! Należy pamiętać, że do zabawy niezbędny będzie abonament PlayStation Plus.
  • Xbox One (start: 17 maja, godzina 9:00 czasu polskiego; koniec: 21 maja, godzina 9:00 czasu polskiego) – należy wejść na stronę produktu w Xbox Store i pobrać grę. Zostanie ona udostępniona do ściągnięcia wraz ze startem darmowego weekendu. Co istotne, do zabawy nie będzie wymagany abonament Xbox Live Gold.
Operatorzy szykują się na rywalizację podczas kolejnego darmowego weekendu. - Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem - wiadomość - 2018-05-16
Operatorzy szykują się na rywalizację podczas kolejnego darmowego weekendu.

W czasie darmowego weekendu będzie można wypróbować całą zawartość Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Udostępnione zostaną wszystkie mapy, tryby gry oraz operatorzy. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

Jeśli komuś podczas bezpłatnych testów Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przypadnie do gustu i podejmie decyzję o zakupie, czeka go kolejna miła atrakcja. Do 24 maja wszystkie wydania tego tytułu, zarówno na PC, jak i konsolach, będę przecenione o 50%. Promocja już ruszyła na PlayStation Store. Podstawowa wersja gry kosztuje w nim 79,00 złotych.

Warto przypomnieć, że niedawno poznaliśmy nowe szczegóły na temat operacji Para Bellum, czyli drugiej aktualizacji trzeciego sezonu w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. 20 maja, w czasie finałów Pro League w Atlantic City, odbędzie się pełna prezentacja jej zawartości. Gracze będą mieli okazję między innymi dokładnie przyjrzeć się mapie Willa i poznać kolejnych dwóch operatorów, tym razem rodem z Włoch.

Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.