Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 17 kwietnia 2018, 11:41

Jurassic World Evolution w planie wydawniczym firmy Cenega

Zamów grę przed premierą m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl, by otrzymać dodatkową skórkę dla jeepa i helikoptera!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Jurassic World Evolution w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Cenega, partner firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła jedyna w swoim rodzaju gra strategiczna – Jurassic World Evolution. Tytuł w angielskiej wersji językowej trafi na system PlayStation®4 i konsolę Xbox One 3 lipca 2018 roku.

Stań w centrum jurajskiej akcji i zbuduj własne Jurassic World. Przejmij dowodzenie nad operacjami na legendarnym archipelagu wysp Muertes I przedstaw światu piękno, majestat i grozę przywróconych do życia dinozaurów. Buduj obiekty związane z Nauką, Rozrywką i Bezpieczeństwem w niepewnym świecie, w którym życie zawsze znajdzie drogę do rozwoju. Twórz dinozaury, które myślą, czują i inteligentnie reagują na otaczający je świat. Baw się życiem, dając dinozaurom unikatowe zachowania, cechy i wygląd, a potem wykorzystaj je do poszukiwań DNA zaginionego dinozaura. Kontroluj cały archipelag rozbudowanymi narzędziami zarządzania lub podejmij bezpośrednie działania na ziemi i w powietrzu. Rozwiń swoje wyspy i wybierz swoją podróż w zupełnie nowej historii, w której spotkasz ikoniczne postacie z historii franczyzy i dekady świada Jurassic na wyciągnięcie twojego palca!

Zamów grę przed premierą m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl, by otrzymać dodatkową skórkę dla jeepa i helikoptera!

Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution