Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 kwietnia 2018, 16:20

autor: Vergil

Zapowiedziano Disney Heroes: Battle Mode – bitewne RPG z bohaterami Disneya i Pixara

Na urządzenia mobilne zmierza bitewna gra RPG, w której wcielimy się w bohaterów znanych z filmów Disneya i Pixara. W Disney Heroes: Battle Mode, bo takie miano nosi owa produkcja, stawimy czoła wirusowi siejącemu spustoszenie w cyfrowym Mieście.

Firma PerBlue Entertainment pracuje obecnie nad produkcją, dzięki której bohaterowie filmów Disneya i Pixara zagoszczą na ekranach naszych smartfonów i tabletów. Disney Heroes: Battle Mode, bo takie miano nosi owa gra RPG, jeszcze w tym roku trafi na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android, na których będzie dystrybuowana w modelu free-to-play; o ile więc zagramy za darmo, o tyle pojawią się tutaj opcjonalne (miejmy nadzieję) mikropłatności.

Chętni na sprawdzenie omawianej produkcji mogą wstępnie zarejestrować się na jej oficjalnej stronie internetowej, by nie przegapić premiery oraz zapewnić sobie darmowy dostęp do wybranego bohatera. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun oraz garść konkretów na temat atrakcji przygotowywanych przez twórców.

Disney Heroes: Battle Mode zabierze nas w podróż do cyfrowego Miasta pustoszonego przez tajemniczego wirusa wzmagającego agresję u swoich ofiar. Zadanie uporania się z zagrożeniem spocznie na barkach piętnastu postaci, wśród których pojawią się między innymi: Ralph Demolka, Pan Iniemamocny i jego rodzina czy choćby osobistości znane z filmu Zwierzogród.

Filarem gry będą toczone w trybie turowym pojedynki z przeciwnikami, do których poprowadzimy zespół składający się z maksymalnie piątki herosów; oczywiście z czasem gra zacznie stawiać przed nami coraz większe wyzwanie, toteż przydatne okażą się zarówno rozmaite umiejętności bojowe (które nie tylko ulepszymy w toku przygody, ale też poszerzymy ich wachlarz o zupełnie nowe skille), jak i broń oraz gadżety (również podatne na modyfikacje) czy wreszcie wojownicy odblokowywani przez nas w miarę postępów. Tytuł ma zaoferować zarówno kampanię fabularną, jak i szereg specjalnych misji.

W Disney Heroes: Battle Mode bohaterowie stworzeni przez Disneya będą walczyć ramię w ramię z postaciami wykreowanymi przez wytwórnię Pixar. - Zapowiedziano Disney Heroes: Battle Mode –  turowego RPG-a z bohaterami Disneya i Pixara - wiadomość - 2018-04-05
W Disney Heroes: Battle Mode bohaterowie stworzeni przez Disneya będą walczyć ramię w ramię z postaciami wykreowanymi przez wytwórnię Pixar.
Zapowiedziano Disney Heroes: Battle Mode –  turowego RPG-a z bohaterami Disneya i Pixara - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Disney Heroes: Battle Mode

Disney Heroes: Battle Mode