Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 lutego 2018, 10:32

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 24-25 lutego

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. gry od Electronic Arts, a także For Honor i Far Cry 4.

Weekend tuż, tuż, więc czas na kolejny przegląd promocji na pudełkowe wydania gier wideo. Tym razem zadowolone powinny być osoby polujące na ostanie produkcje firmy Electronic Arts, gdyż w różnych sklepach wystartowały promocje na tytuły tego wydawcy. Jeżeli chodzi o sprzęt, to najlepszą ofertę znajdziecie w sklepie x-kom, gdzie za około 1270 zł możecie nabyć konsolę PlayStation 4 w zestawie ze strzelanką Call Of Duty: WWII.

NHL 18 przeceniony w CDP.pl. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 24-25 lutego - wiadomość - 2018-02-23
NHL 18 przeceniony w CDP.pl.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 24-25 lutego - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.