Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 29 grudnia 2017, 12:11

autor: Góral

Diablo 3 - wydarzenie Ciemność nad Tristram powróci za kilka dni

W dniach 1-30 stycznia 2018 roku fani gry Diablo 3 będą mogli ponownie wziąć udział w wydarzeniu Ciemność nad Tristram, które zaoferuje m.in. lokacje z pierwszej części serii i zmienioną grafikę.

W styczniu 2018 roku grafika Diablo III trochę się zestarzeje. - Diablo 3 - Ciemność nad Tristram powróci za kilka dni - wiadomość - 2017-12-29
W styczniu 2018 roku grafika Diablo III trochę się zestarzeje.

Na początku bieżącego roku fani gry Diablo III mogli bawić się w specjalnym wydarzeniu Ciemność nad Tristram. Event ten powróci za kilka dni, o czym studio Blizzard Entertainment poinformowało na oficjalnej stronie produkcji. W dniach 1-30 stycznia 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych weźmiecie udział w przygodzie związanej z tajemniczą grupą kultystów, która zaprowadzi Was do specjalnego portalu, pozwalającego przenieść się do przeszłości Tristram.

W ten sposób traficie do lokacji znanych z pierwszej części serii. Powrócą starzy przeciwnicy oraz znajomi, a także klasyczne przedmioty. Deweloper ponownie zaprzęgnie do pracy technologię RetroVision, co oznacza, że grafika ulegnie postarzeniu, nawiązując w ten sposób do kultowej jedynki. Poza tym na zdobycie czekać ma szereg łupów, w tym wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety i zwierzaki.

Właściwie to wszystko. Jeżeli przeoczyliście ten event w tym roku, to w przyszłym nadrobicie zaległości. Szkoda jedynie, że Blizzard nie pokusił się o więcej nowości.

Diablo 3 - Ciemność nad Tristram powróci za kilka dni - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.