Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 22 grudnia 2017, 12:49

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia w planie wydawniczym firmy Cenega

Popularne postacie z mangi i anime po raz pierwszy trafią na konsole PlayStation! Rozegraj fascynujące przygody, wcielając się w swoje ulubione postacie z mangi i anime i odkryj zakątki ogromnego świata Brytanii, dzięki malowniczej, trójwymiarowej oprawie graficznej gry, utrzymanej w charakterystycznej mangowej stylistyce.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Namco Bandai w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła nowa gra akcji The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia. Gra trafi do sprzedaży 9 lutego na konsole Playstation®4 w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Przejmij kontrolę nad Siedmioma Grzechami Głównymi i stań do walki w obronie Królestwa Liones w grze The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia! Przeżyj ekscytujące przygody, oparte na popularnej mandze autorstwa Nakaby Suzuki oraz serialu animowanym o tym samym tytule. Weź udział w niezapomnianych bitwach, wcielając się w znane postacie z mangi i anime takie jak Meliodas, Elizabeth, Hawk czy inni, z czego każda z nich posiada indywidualny styl walki.

Popularne postacie z mangi i anime po raz pierwszy trafią na konsole PlayStation®! Rozegraj fascynujące przygody, wcielając się w swoje ulubione postacie z mangi i anime i odkryj zakątki ogromnego świata Brytanii, dzięki malowniczej, trójwymiarowej oprawie graficznej gry, utrzymanej w charakterystycznej mangowej stylistyce.

Gra będzie również dostępna w Edycji Kolekcjonerskiej, w skład której wchodzą:

  • pełna wersja gry The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia
  • figurka bohatera gry – Meliodasa
  • specjalnie wydrukowany art od Anime Studio
  • ekskluzywne kolekcjonerskie pudełko
The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia