Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 16 grudnia 2017, 10:57

autor: Góral

Darksiders III - zobacz nowy fragment rozgrywki

Serwis IGN opublikował kolejny materiał wideo prezentujący rozgrywkę w wyczekiwanym slasherze Darksiders III. Produkcja ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach.

Darksiders III - zobacz nowy fragment rozgrywki - ilustracja #1

Serwis IGN opublikował krótki materiał wideo z rozgrywką z nadchodzącego slashera Darksiders III. Tym razem możemy obejrzeć, jak Fury radzi sobie z przeciwnikami, w tym z Lava Brute, w gorącej i pełnej lawy lokacji. Trzeba przyznać, że walka wygląda soczyście, a całość sprawia przyjemne wrażenie, choć przydałby się dłuższy fragment zabawy. Na szczęście z takim mieliśmy już do czynienia w maju bieżącego roku. Wtedy mogliśmy obejrzeć dwunastominutowy gameplay, prezentujący inne miejscówki oraz walkę z bossem. Jeżeli więc przeoczyliście tamten materiał, to odsyłamy Was w to miejsce.

Darksiders III w skrócie:
  • kolejna odsłona popularnej serii slasherów;
  • ukaże się na konsolach XOne i PS4 oraz komputerach osobistych;
  • w grze pokierujemy Fury, która poluje na Siedem Grzechów Głównych.

Darksiders III opowiadać ma o przygodach Fury – jednej z Czworga Jeźdźców Apokalipsy. Jej zadaniem ma być przywrócenie równowagi między dobrem a złem. W tym celu będzie musiała zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami – Siedmioma Grzechami Głównymi.

Ostatnia odsłona serii Darksiders ukazała się w 2012 roku. Na trójkę poczekamy jeszcze trochę, gdyż ma ona zadebiutować w 2018 roku, aczkolwiek nie znamy dokładnego terminu premiery. W oczekiwaniu na produkcję możecie przypomnieć sobie poprzednie odsłony cyklu, które doczekały się ulepszonych wersji – Darksiders Warmastered Edition i Darksiders II: Deathinitive Edition – na obecne konsole i komputery osobiste.

Darksiders III - zobacz nowy fragment rozgrywki - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Darksiders III

Darksiders III