Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 grudnia 2017, 14:28

autor: Góral

Zmiany na GRYOnline.pl

Nieustannie dbamy o rozwój naszego serwisu, więc dziś wprowadziliśmy kolejne zmiany, w tym szyfrowaną wersję protokołu HTTP.

HTTPS i inne zmiany na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Na początku października wprowadziliśmy pewne zmiany w naszym serwisie. Celem było przyśpieszenie i ułatwienie nawigacji oraz dodanie kilku nowych funkcji. W komentarzach pod komunikatem pytaliście o logowanie HTTPS, więc dziś z przyjemnością ogłaszamy, że korzystamy już z szyfrowanej wersji protokołu, a dodatkowo wprowadziliśmy garść mniejszych poprawek. Nie są to żadne drastyczne zmiany, ale pojawiły się m.in. odświeżone ikonki, emotikony na forum czy też etykietki nagrodzonych gier, np. w encyklopedii Wiedźmina 3 (dzień bez… a zresztą sami wiecie). Krótko pisząc, czysta kosmetyka, która mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu.

Jak to jednak bywa w przypadku zmian, mogą pojawić się błędy. Naturalnie mamy nadzieję, że unikniecie wszelkich niedogodności i będzie się Wam korzystało z serwisu GRYOnline.pl lepiej niż do tej pory, ale w razie problemów prosimy o dzielenie się informacjami na ich temat w komentarzach pod tą wiadomością. Tradycyjnie czekamy też na wszystkie opinie – zarówno te pozytywne (niech się cieszą chłopaki z IT), jak i negatywne (żeby czasem nie spoczęli na laurach) oraz na kolejne życzenia związane z serwisem.

Delikatnie zmieniony wygląd Encyklopedii. - HTTPS i inne zmiany na GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-12-06
Delikatnie zmieniony wygląd Encyklopedii.
Emotikony na forum. - HTTPS i inne zmiany na GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-12-06
Emotikony na forum.
HTTPS i inne zmiany na GRYOnline.pl - ilustracja #4

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.