Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release WEBZEN Press Release 28 listopada 2017, 18:11

OBT MU Legend: nowa zawartość PVP w przyszłym tygodniu

W dniu 5 grudnia ciesząca się ogromna popularnością otwarta wersja beta MU Legend zostanie poszerzona o zawartość PVP.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

WEBZEN, globalny producent i wydawca gier free-to-play, zapowiedział dziś dodatkową zawartość PVP do popularnej gry ARPG MU Legend.

OBT MU Legend: nowa zawartość PVP w przyszłym tygodniu - ilustracja #1

Od oficjalnej premiery otwartych beta testów (OBT) minął zaledwie miesiąc, a firma WEBZEN już zapowiedziała pierwszą aktualizację. W dniu 5 grudnia odblokujemy długo wyczekiwane funkcje PVP, dzięki którym gracze z całego świata będą mogli walczyć ze sobą w szybkich, międzyserwerowych bitwach w formacie 3 na 3.

System międzyserwerowy pozwala użytkownikom z danego regionu zaprosić do walki graczy z innych serwerów w tym samym regionie.

Dennis Czybulka, dyrektor operacji globalnych Webzen Dublin, mówi: „Gry to nasza pasja, dlatego z ogromną przyjemnością oddajemy w ręce graczy MU Legend pierwsze funkcje PVP. Nie możemy się doczekać chwili, gdy gracze wystawią swoje umiejętności i wyposażenie na próbę w pierwszej walce PVP!”

Dodaje: „Planujemy regularne wprowadzanie nowej zawartości PVP w globalnej wersji MU Legend, jednocześnie stale dbając o prawidłowe działanie bieżących funkcji PVE. Chociaż gry typu hack&slash są zazwyczaj skupione na walce PVE, WEBZEN pragnie, aby gracze MU Legend mogli również angażować się w zabawę PVP w pełnym wymiarze tego słowa”.

Podczas gdy firma WEBZEN pracuje nad grudniową aktualizacją z funkcjami PVP, w planach jest już nowa zawartość łącząca funkcje społecznościowe i PVP.

Setki tysięcy graczy wypróbowały już globalną wersję beta, która jest dostępna w języku angielskim, francuskim, brazylijskim portugalskim, hiszpańskim, niemieckim i polskim. Przypominamy, że po zakończeniu fazy OBT NIE BĘDZIE „czystek” serwera, co oznacza, że wszystkie postacie utworzone podczas OBT pozostaną w grze.

Aby rozpocząć grę i dowiedzieć się więcej o MU Legend, odwiedź witrynę: http://muLegend.webzen.com/pl.

Zapraszamy również graczy do dyskusji na temat gry oraz dołączenia do oficjalnej społeczności w serwisie Facebook: http://facebook.com/MULegendGlobal.

MU Legend

MU Legend