Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 listopada 2017, 09:22

27 gier za 30 dolarów w nowej ofercie Humble Bundle (m.in. Darkest Dungeon i Stardew Valley)

Serwis Humble Bundle przygotował ciekawą propozycję dla miłośników gier niezależnych. W Humble Care Package Bundle otrzymamy 27 tytułów za 30 dolarów, a cały dochód ze sprzedaży trafi do organizacji charytatywnych.

Serwis Humble Bundle przygotował dla graczy naprawdę świetną ofertę. Jeszcze przez niecały tydzień macie okazję kupić paczkę 27 niezależnych gier za minimum 30 dolarów. I nie mówimy tu bynajmniej o nieznanych tytułach: w zestawie znajdują się takie hity jak zeszłoroczne Darkest Dungeon, Psychonauts, Her Story czy Stardew Valley. Kupienie ich to zresztą nie tylko gwarancja kilkudziesięciu godzin dobrej zabawy, ale i dobry uczynek – całość dochodów ze sprzedaży trafi na konta organizacji charytatywnych. Warto się jednak spieszyć, bo oferta cieszy się ogromną popularnością, a liczba pakietów do kupienia jest ograniczona.

 1. Pakiet Humble Care Package Bundle w serwisie Humble Bundle
W Humble Care Package Bundle raczej każdy gracz znajdzie coś dla siebie – choć oczywiście zestaw ten będzie największą gratką dla miłośników gier niezależnych. - 27 niezależnych gier za 30 dolarów w nowej ofercie Humble Bundle - wiadomość - 2017-11-15
W Humble Care Package Bundle raczej każdy gracz znajdzie coś dla siebie – choć oczywiście zestaw ten będzie największą gratką dla miłośników gier niezależnych.

Pełna lista gier w Humble Care Package Bundle:

 1. Arma: Złota Edycja
 2. Darkest Dungeon
 3. DreadOut
 4. Duck Game
 5. Fearless Fantasy
 6. Grey Goo
 7. Jump Stars
 8. Her Story
 9. Kholat
 10. Lakeview Cabin Collection
 11. Machinarium: Edycja Kolekcjonerska
 12. Magicka
 13. Mighty No. 9
 14. Minecraft: Story Mode
 15. Move or Die
 16. No Time To Explain Remastered
 17. Pony Island
 18. Primal Carnage: Extinction
 19. Psychonauts
 20. Shadowrun Returns
 21. She Remembered Caterpillars
 22. Sorcerer King: Rivals
 23. Starbound
 24. Stardew Valley
 25. Stronghold Legends
 26. The Incredible Adventures of Van Helsing
 27. The Park
W paczce nie zabrakło też polskiego akcentu – w końcu Kholat to dzieło studia IMGN.PRO z Bielska-Białej. - 27 niezależnych gier za 30 dolarów w nowej ofercie Humble Bundle - wiadomość - 2017-11-15
W paczce nie zabrakło też polskiego akcentu – w końcu Kholat to dzieło studia IMGN.PRO z Bielska-Białej.

Aby zdobyć ten imponujący zestaw, należy zapłacić minimum 30 dolarów (około 108 złotych) – niewysoka cena jak za 27 tytułów, które osobno kosztowałyby prawie trzynaście razy więcej. Oczywiście chętni gracze mogą zapłacić więcej, a cały dochód ze sprzedaży pakietów trafi do pięciu organizacji charytatywnych: Amerykańskiego Czerwonego Krzyża, Lekarzy Bez Granic, GlobalGiving, Save The Children i Direct Relief. Początkowo Humble Bundle wyznaczyło minimalny cel akcji (do którego dopłaciłoby z własnej kieszeni, gdyby nie udało się go osiągnąć) na 300 tysięcy dolarów, ale popularność oferty chyba przekroczyła ich oczekiwania – w przeciągu kilkunastu godzin od początku promocji pakiet został kupiony już ponad 18 tysięcy razy, a suma zebranych funduszy przekroczyła pół miliona dolarów. Jeśli chcecie ją jeszcze powiększyć, macie czas do 21 listopada do godziny 20:00 lub osiągnięcia limitu (ten, niestety, nie jest znany) sprzedanych gier.

 1. Serwis Humble Bundle
27 niezależnych gier za 30 dolarów w nowej ofercie Humble Bundle - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.