Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 listopada 2017, 13:55

autor: Adrian Werner

South Park: Phone Destroyer ukaże się w przyszłym tygodniu

Firma Ubisoft i studio RedLynx poinformowały, że mobilna strategia South Park: Phone Destroyer ukaże się 9 listopada, równocześnie na systemy iOS i Android.

Gra ukaże się w przyszłym tygodniu. - South Park: Phone Destroyer ukaże się w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2017-11-04
Gra ukaże się w przyszłym tygodniu.
SOUTH PARK: PHONE DESTROYER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: RedLynx
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery: 9 listopada 2017 r.

Firma Ubisoft ujawniła premierę South Park: Phone Destroyer, czyli mobilnej strategii bitewnej, nad którą pracuje studio RedLynx, znane głównie z serii Trials. Wydawca poinformował, że produkcja trafi do dystrybucji 9 listopada tego roku.

Przypomnijmy, że w South Park: Phone Destroyer będziemy mogli wziąć udział w zakręconej wersji zabawy w kowbojów i Indian. Zostanie to zrealizowane w formie strategii zainspirowanej popularnym Clash Royale. Zabawa sprowadzi się do toczenia w czasie rzeczywistym potyczek między dwoma stronami rozlokowanymi na przeciwstawnych końcach mapy. Obie będą wypuszczały jednostki, które automatycznie mają podążać w stronę przeciwnika. Do tego dojdą elementy karcianki, w ramach których będziemy zbierali i ulepszali talie bohaterów.

Autorzy projektują grę zarówno z myślą o multiplayerze, jak trybie solo. Rzadko się zdarza, aby mobilne produkcje tego typu oferowały rozbudowaną kampanię, ale South Park: Phone Destroyer ma być wyjątkiem od tej reguły, oferując 60 poziomów bogatych w żarty i historyjki. Warto wspomnieć, że w opracowaniu scenariusza pomagali twórcy serialu animowanego.

South Park: Phone Destroyer zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach projekt wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Z zaciekawieniem czekamy, aby przekonać się jak autorzy zrealizują system free-to-play, gdyż serial animowany poświęcił kiedyś cały odcinek bezlitosnemu nabijaniu się z tej metody zarabiania.

  1. RedLynx – oficjalna strona studia
South Park: Phone Destroyer ukaże się w przyszłym tygodniu - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer