Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 31 października 2017, 14:55

autor: Adrian Werner

The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z uniwersum Warhammera 40,000

Studio Everguild zapowiedziało The Horus Heresy: Legions, czyli karciankę osadzoną w uniwersum Warhammera 40,000. Produkcja zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.

Na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy na zamknięte beta-testy. - The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z uniwersum Warhammera 40,000 - wiadomość - 2017-10-31
Na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy na zamknięte beta-testy.
THE HORUS HERESY: LEGIONS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Everguild
  2. Gatunek: karcianka
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Model biznesowy: free-to-play

Obecnie firma Games Workshop lekką ręką przyznaje licencje na tworzenie gier w uniwersum Warhammera 40,000, więc przyzwyczailiśmy się już do zapowiedzi mobilnych produkcji z tej marki. Do tej pory wśród nich nie pojawiła się jednak tradycyjna karcianka, dlatego ze sporym zainteresowaniem powitaliśmy ujawnienie projektu The Horus Heresy: Legions.

Co prawda, kilka lat temu otrzymaliśmy Warhammer 40,000: Space Wolf, ale była to taktyczna turówka, w której karty odgrywały rolę drugorzędną. Natomiast The Horus Heresy: Legions zapowiadane jest jako klasycznie zrealizowana karcianka.

Na razie o produkcji nie wiemy zbyt wiele. Zgodnie z tytułem, jej akcja toczyć się będzie w trakcie tzw. Herezji Horusa, czyli okresu z odległej przeszłości uniwersum Warhammera 40,000, kiedy to skorumpowany przez siły Chaosu kosmiczny marine imieniem Horus Lupercal wypowiedział posłuszeństwo Imperatorowi, doprowadzając do krwawej wojny domowej.

Zabawa skoncentruje się oczywiście na zagrywaniu różnych kart, z których wiele reprezentować będzie postacie doskonale znane fanom marki. Co ciekawe, poza rozgrywkami multiplayer produkcja ma zaoferować również obszerną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza.

The Horus Heresy: Legions zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android i wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Na razie nie wiemy, kiedy produkcja trafi na rynek. Wkrótce ma jednak ruszyć zamknięta beta i osoby zainteresowane wzięciem udziału w testach powinny zarejestrować się na oficjalnej stronie gry.

  1. The Horus Heresy: Legions - oficjalna strona gry
The Horus Heresy: Legions - zapowiedziano karciankę z uniwersum Warhammera 40,000 - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.