Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 października 2017, 10:42

autor: Adrian Werner

Animal Crossing: Pocket Camp – mobilna odsłona cyklu firmy Nintendo ukaże się w przyszłym miesiącu

Firma Nintendo ujawniła masę informacji na temat Animal Crossing: Pocket Camp, czyli mobilnej odsłony popularnej serii. Poznaliśmy m.in. datę premiery oraz konkrety odnośnie mechanizmów rozgrywki. Wypuszczono również zwiastun i obszerną prezentację gry.

Gra ukaże się pod koniec przyszłego miesiąca. - Animal Crossing: Pocket Camp – mobilna odsłona cyklu firmy Nintendo ukaże się w przyszłym miesiącu  - wiadomość - 2017-10-25
Gra ukaże się pod koniec przyszłego miesiąca.
ANIMAL CROSSING: POCKET CAMP W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Nintendo
  2. Wydawca: Nintendo
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Data premiery: końcówka listopada 2017 r.
  5. Model biznesowy: free-to-play

Już od ponad roku wiemy, że firma Nintendo pracuje nad mobilną odsłoną popularnego cyklu Animal Crossing. Jednak dopiero teraz jednak zdecydowano się zdradzić konkrety odnośnie tego projektu. Otrzymał on tytuł Animal Crossing: Pocket Camp, wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami i zmierza na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Premiera ma nastąpić pod koniec listopada tego roku.

Firma Nintendo opublikowała również pierwszy zwiastun i trwającą ponad czterdzieści minut prezentację gry oraz ujawniła sporo informacji na temat mechanizmów rozgrywki.

Animal Crossing: Pocket Camp obsadzi nas w roli menadżera obozu letniskowego. Zabawę rozpoczniemy od wykreowania postaci, wybierając m.in. płeć oraz kolor skóry, oczu i włosów. Produkcja zaoferuje sporych rozmiarów mapę, pełną aktywności i miejsc do eksploracji. Wśród dostępnych lokacji znajdziemy las, plażę, okolice rzeki oraz wyspę. Zgodnie z tradycjami serii, w grze pojawi się cykl dobowy, a zmieniające się pory dnia wpłyną na dostępne opcje i eventy oraz zachowanie gości i zwierząt.

Podczas rozgrywki będziemy gromadzili surowce, aby potem za ich pomocą przygotowywać różnorodne obiekty i przedmioty służące wypoczywającym gościom, takie jak meble, baseny oraz place zabaw, różnorodne dekoracje i rośliny ozdobne, a nawet całe domki. Nasze alter-ego mieszkać ma w kamperze i jego wnętrze będziemy mogli w dużym stopniu modyfikować.

Gra pozwoli rozwijać przyjaźnie z postaciami niezależnymi poprzez realizowanie ważnych dla nich zadań i dbanie o to, aby obóz spełniał wymagania gości. Pojawi się także opcja zaproszenia innych graczy na wycieczkę. Nie zabraknie również rynku, gdzie znane fanom serii postacie będą prowadziły sklepy ze stale zmieniającym się asortymentem.

  1. Oficjalna strona gry
Animal Crossing: Pocket Camp – mobilna odsłona cyklu firmy Nintendo ukaże się w przyszłym miesiącu  - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Animal Crossing: Pocket Camp

Animal Crossing: Pocket Camp