Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry w Polsce 5 października 2017, 08:28

GRYOnline.pl na Warsaw Games Week 2017 - zobacz program [news zaktualizowany]

Tak jak w ubiegłym roku, ekipa GRYOnline.pl i tvgry.pl pojawi się na targach T-Mobile Warsaw Games Week 2017 z własnym stoiskiem. Obok ujawnionych wcześniej atrakcji pokażemy także dwie kolejne gry: Dragon Ball Fighter Z i LEGO Marvel Super Heroes 2.

Największa growa impreza w Polsce zbliża się wielkimi krokami – T-Mobile Warsaw Games Week rozpocznie się za nieco ponad tydzień, 13 października. W przeciągu trzech dni targów uczestnicy będą mogli sprawdzić szereg produkcji, wziąć udział w konkursach czy przetestować nowy sprzęt. W Warszawie nie zabraknie także ekipy GRY-Online.pl. Podobnie jak w poprzednim roku, nasz serwis będzie posiadać na WGW osobne stanowisko, na którym planujemy dla Was wiele atrakcji – część z nich możemy ujawnić już dziś.

Tak jak w poprzednim roku, na tegorocznych warszawskich targach będziecie mogli się spotkać ze sporą redakcyjną reprezentacją. - GRY-Online.pl na Warsaw Games Week 2017 - zobacz program [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-10-05
Tak jak w poprzednim roku, na tegorocznych warszawskich targach będziecie mogli się spotkać ze sporą redakcyjną reprezentacją.

Czytelnicy, którzy zechcą odwiedzić nas na hali EXPO XXI, przede wszystkim będą mogli spotkać spore grono naszych redaktorów. Do Warszawy wybiorą się m.in. Krystian Smoszna (UV), Adam Zechenter (WildCamel), Michał Mańka (Elessar), a także ekipa tworząca tvgry.pl: Grzegorz Bobrek (Gambrinus), Kacper Pitala, Szymon Liebert (Hed), Mateusz Araszkiewicz (Arasz) i Jordan Dąbrowski. Przy stoisku GRY-Online.pl będziecie mieli także okazję spróbować swoich sił w konkursach na temat naszego serwisu czy polskich gier. Redaktorzy przeprowadzą również panele dyskusyjne, na których odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. Z kolei w sobotę na naszym stanowisku wystąpi zespół Percival, który współpracował przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Oprócz tego zaplanowaliśmy dla Was pokazy czterech obiecujących polskich produkcji. W piątek pokażemy Wam SEVEN: The Days Long Gone, interesujące RPG będące owocem współpracy między firmami Fool’s Theory i IMGN.PRO, oraz przejmujące My Memory of Us – debiutancki projekt studia Juggler Games, mierzący się z tematem Holokaustu. Z kolei w sobotę na naszym stoisku zobaczycie Ancestors Legacy, nadchodzącą strategię autorstwa zespołu Destructive Creations, znanego przede wszystkim z kontrowersyjnego Hatred, a także Frostpunk – fascynujący miks gatunków od warszawskiego 11 bit studios. Poza tym przy naszym stanowisku zobaczycie też dwa tytuły zagranicznych firm: Dragon Ball FighterZ oraz LEGO Marvel Super Heroes 2. Przy okazji pokazu tej drugiej pozycji będziecie mogli też wziąć udział w konkursie.

Cztery prezentowane na naszym stanowisku gry to jedne z najciekawszych rodzimych tytułów, znajdujących się obecnie w produkcji. - GRY-Online.pl na Warsaw Games Week 2017 - zobacz program [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-10-05
Cztery prezentowane na naszym stanowisku gry to jedne z najciekawszych rodzimych tytułów, znajdujących się obecnie w produkcji.

Program GRY-Online.pl na Warsaw Games Week 2017 (potwierdzone atrakcje):

piątek:

 1. 10:00 – pokaz gry LEGO Marvel Super Heroes 2 oraz powiązany konkurs
 2. 11:30 – wielki konkurs wiedzy o GRY-Online.pl i tvgry.pl
 3. 13:00 – pokazy gier SEVEN: The Days Long Gone i My Memory of Us
 4. 16:30 – dlaczego jest tyle Wiedźmina na GOL-u? Panel o pracy w redakcji

sobota:

 1. 12:30 – pokaz gry Frostpunk
 2. 14:00 – pokaz gry Ancestors Legacy
 3. 15:00 – konkurs wiedzy o polskich grach
 4. 16:30 – koncert zespołu Percival

niedziela:

 1. 10:00 – panel pytań i odpowiedzi z redakcją
 2. 11:00 – pokaz gry Dragon Ball FighterZ.

Nie jest to oczywiście pełen zestaw atrakcji, jaki przewidujemy na T-Mobile Warsaw Games Week – w najbliższych dniach będziemy ujawniać kolejne informacje na temat naszego programu na tegoroczne targi. Dodatkowo tylko podczas tej trzydniowej imprezy będziecie mogli zdobyć nowe koszulki GRYOnline.pl i tvgry.pl oraz przypinki z wzorami przygotowanymi specjalnie na WGW 2017.

Czekamy na Was!

 1. Oficjalna strona internetowa targów T-Mobile Warsaw Games Week 2017
 2. Program T-Mobile Warsaw Games Week 2017
 3. Relacja z T-Mobile Warsaw Games Week 2016 – stołeczne targi idą za ciosem
GRY-Online.pl na Warsaw Games Week 2017 - zobacz program [news zaktualizowany] - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Informacja pojawiła sie pierwotnie 3 października 2017, 12:59.