Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Ubisoft Polska Press Release 27 września 2017, 21:40

Tryb PVP Ghost War pojawi się w Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands 10 października

Ten taktyczny tryb 4 na 4 będzie bezpłatną aktualizacją dla posiadaczy Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W dniu dzisiejszym firma Ubisoft® ogłosiła, że Ghost War, nowy tryb PvP dla Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands, dostępny będzie od 10 października. Ghost War będzie bezpłatną aktualizacją dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry i po premierze będzie rozwijany o regularne dodatki z zawartością.

W Ghost War, dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Drużyny będą mogły wybrać spośród szerokiego wachlarza klas w trzech kategoriach - natarcia, strzelca wyborowego i wsparcia. Te konkretne role trzeba będzie wypełniać na rozległych polach bitew, aby pokonać wrogów.

Używając jednej z dwunastu różnorodnych klas, z których każda posiada własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji, gracze będą walczyli z wrogiem na ośmiu niepowtarzalnych mapach. Ghost War zawierać będzie także nowe mechaniki PvP, takie jak ogień zaporowy i markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat Ghost War, zapraszamy pod adres: www.ghostrecon.com/pvp.

Zespół producencki planuje regularne aktualizacje po premierze Ghost War, aby wzbogacać tryb PvP. „Z przyjemnością będziemy dalej szlifować i rozszerzać tryb Ghost War po jego premierze” stwierdził Lucian Istrate, główny projektant gry Ghost War w Ubisoft Bucharest. „Gracze mogą spodziewać się większej liczby klas, map, a nawet nowych trybów, które zostaną dodane w przyszłości!”

Wyprodukowane przez Ubisoft Paris,* Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands to wojskowa strzelanka, którą można w całości ukończyć grając w trybie współpracy dla czterech graczy lub w pojedynkę. Gracze mają całkowitą dowolność zaliczania misji tak jak zechcą i oglądania, jak świat reaguje na ich akcje. Gracze mogą poruszać się po cichu nocą, zaatakować frontalnie albo zsynchronizować ostrzał z towarzyszami, aby zlikwidować kilku wrogów za jednym zamachem. Każdy wybór ma swoje konsekwencje, a gracze muszą improwizować lub dostosowywać swoje plany, aby zapewnić sobie sukces w każdej misji.

Najnowsze informacje o Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz wszystkich grach Ubisoft znaleźć można pod adresem ubiblog.com.

Więcej informacji o Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands znaleźć można pod adresem ghostrecon.com oraz w mediach społecznościowych: twitter.com/ghostrecon lub facebook.com/ghostrecon. Zapraszamy też do dyskusji poprzez hasztag #GhostRecon.

*Przy współpracy Ubisoft Annecy, Ubisoft Bucharest, Ubisoft Montpellier, Ubisoft Milan i Reflections, studia Ubisoft.