Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 27 września 2017, 17:39

Wolfenstein II: The New Colossus i The Evil Within 2 na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

Wolfenstein II: The New Colossus będzie można zobaczyć na przedpremierowej prezentacji wideo w specjalnie przygotowanym kinie. The Evil Within 2 – gra, która swoją premierę ma równolegle z pierwszym dniem targów – w symboliczny piątek 13 – i w którą będzie można zagrać na stanowiskach z PlayStation 4

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych gorąco zapraszamy do Warszawy w dniach 13 – 15 października na trzecią edycję T-Mobile Warsaw Games Week. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, w liczącej ponad 1000m2 strefie będziemy mieli przyjemność zaprezentować kilkanaście tytułów od światowych wydawców, w tym gry, w które będzie można zagrać przed premierą. Do zapowiedzianych już stanowisk z grami Śródziemie: Cień Mordoru, grami LEGO Videogames, w tym LEGO Marvel Super Heroes 2, takimi tytułami jak NBA 2K18, Total War: WARHAMMER II, Sonic Forces, Titan Siege, Monster Hunter: World oraz Ancestors: Legacy dołączają gry od firmy Bethesda. Pierwszą z nich jest Wolfenstein II: The New Colossus, którą będzie można zobaczyć na przedpremierowej prezentacji wideo w specjalnie przygotowanym kinie. Drugą - The Evil Within 2 – gra, która swoją premierę ma równolegle z pierwszym dniem targów – w symboliczny piątek 13 – i w którą będzie można zagrać na stanowiskach z PlayStation 4. Dodatkowo fani obu gier będą mogli zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie w systemie180 stopni, umożliwiającym uzyskanie efektu bullet time / time slice, czyli zatrzymania w czasie i przestrzeni. 180 degrees photo to unikatowa pamiątka, uwieczniająca obecność na Warsaw games Week.

Wolfenstein II: The New Colossus i The Evil Within 2 na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - ilustracja #1

O Wolfenstein II: The New Colossus

Nazywasz się B.J. Blazkowicz, choć niektórym jesteś znany jako Terror-Billy. Jesteś członkiem ruchu oporu, zmorą nazistowskiego imperium i ostatnią nadzieją ludzkości na wolność. Wykorzystaj niesamowity arsenał broni i nowych umiejętności, aby przedrzeć się przez legiony nazistowskich żołnierzy, cyborgów i Super Soldatów czekających na ciebie w tej niezrównanej pierwszoosobowej strzelance. Tylko ty masz dość odwagi, siły i determinacji, aby wrócić do Stanów, zabić każdego nazistę, który wejdzie ci w drogę, i rozpętać drugą wojnę o niepodległość Ameryki.

O the Evil Within 2

The Evil Within 2, autorstwa Shinjiego Mikamiego oraz utalentowanego studio Tango Gameworks wprowadza uznaną markę na zupełnie nowy poziom dzięki unikalnemu połączeniu psychologicznego thrillera z najlepszymi elementami gatunku survival horror. Wcielając się w postać detektywa Sebastiana Castellanosa gracze muszą uratować jego córkę wkraczając do świata pełnego koszmaru i odkrywając mroczne korzenie niegdyś idyllicznego miasteczka, w którym ma miejsce akcja gry. Na każdym kroku czai się zagrożenie, a jedyne co go utrzyma przy życiu to zimna krew i trzeźwy umysł.

Szczegółowe informacje nt. obu gier znajdują się w załączniku. Kolejne informacje nt. gier i atrakcji w strefie CENEGA na WGW już wkrótce. Partnerami technologicznymi naszej strefy są ASUS Polska Sp. z o.o., LG Electronics Polska Sp. z o.o., Logitech Poland Sp. z o.o., MODECOM S.A., NTT System S.A., PlayStation oraz firma Razer.

Warto zaznaczyć, że tegorocznemu T-Mobile Warsaw Games Week towarzyszy impreza gromadząca najlepszych twórców YouTube’owych - LifeTube Video Fest. Na odwiedzających czekają więc 2 imprezy w cenie 1 biletu. Więcej informacji oraz bilety dostępne są na stronie www.warsawgamesweek.pl