Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 27 września 2017, 11:19

Śródziemie: Cień Mordoru i LEGO Marvel Super Heroes 2 na T-Mobile Warsaw Games Week 2017

Do zapowiedzianych stanowisk z grami NBA 2K18, Total War: WARHAMMER II, Sonic Forces, Titan Siege, Monster Hunter: World oraz Ancestors: Legacy dołączają kolejne tytuły.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych gorąco zapraszamy do Warszawy w dniach 13 – 15 października na trzecią edycję T-Mobile Warsaw Games Week. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, w liczącej ponad 1000m2 strefie będziemy mieli przyjemność zaprezentować kilkanaście tytułów od światowych wydawców, w tym gry, w które będzie można zagrać przed premierą. Do zapowiedzianych stanowisk z grami NBA 2K18, Total War: WARHAMMER II, Sonic Forces, Titan Siege, Monster Hunter: World oraz Ancestors: Legacy dołączają kolejne tytuły. Wśród nich znajdą się świeżo wydane Śródziemie: Cień Mordoru oraz w ramach Strefy Junior LEGO Video Games – LEGO Marvel Super Heroes 2, w które będzie można zagrać przed premierą, LEGO Ninjago Movie Gra Wideo oraz LEGO Worlds i LEGO City Tajny Agent. W strefie LEGO tradycyjnie, oprócz gier, czekać będzie mnóstwo dodatkowych aktywności i konkursów dla najmłodszych.

Śródziemie: Cień Mordoru i LEGO Marvel Super Heroes 2 na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - ilustracja #1

W Śródziemie: Cień Wojny gracze wejdą w posiadanie nowego Pierścienia Mocy oaz skonfrontują się z przerażającymi przeciwnikami, takimi jak Sauron i jego Nazgule, w ekscytującej walce o Śródziemie. Gra akcji z otwartym światem wykorzystuje głośno chwalony system Nemesis. Dzięki temu mocno personalizującemu systemowi, na którym funkcjonuje cały świat Mordoru, zarówno otoczenie jak i wszystkie postacie w grze są kreowane poprzez podjęte przez nas akcje oraz decyzje, w wyniku czego otrzymujemy całkowicie unikalną i dopasowaną pod nasz styl gry rozgrywkę.

LEGO® Marvel Super Heroes 2 to zupełnie nowa, niesamowita przygoda! Wielowątkowa fabuła pozwoli graczom wziąć udział w kosmicznych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni różnych epok i w różnych lokacjach z uniwersum Marvela. Graj razem z takimi bohaterami jak Groot, Gamora, Doktor Strange, Doktor Octopus, Zielony Goblin, Spider-man, Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk, Thor, Ant-man i wieloma innymi! Unikatowy humor LEGO® sprawia, że jest to idealna gra dla użytkowników w każdym wieku.

W LEGO Ninjago Movie – Gra wideo użytkownicy będą mogli wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła wrogom jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu i broniąc Ninjago, przed złym lordem Garmadonem i jego rekinią armią. Aby to zrobić, będą musieli opanować Zwinnitzu, technikę pozwalającą im na przemierzanie Ninjago dzięki szeregowi umiejętności takich jak bieganie po ścianach, wysokie skoki czy walka z wrogami. Odkrycie mocy Spinjitzu pozwoli im natomiast walczyć wspólnie.

LEGO Worlds oddaje w ręce graczy proceduralnie generowany świat stworzony całkowicie z klocków LEGO, który można swobodnie i dynamicznie kształtować. Gra pozwala tworzyć obiekty w małej jak i dużej skali aż po łańcuchy górskie czy tropikalne wyspy. Świat można zwiedzać korzystając z najróżniejszych pojazdów, odkrywając jego sekrety i odnajdując ukryte skarby. Zamieszkujące go stworzenia mogą zaś wchodzić z graczem i pomiędzy sobą w najróżniejsze i nieprzewidziane interakcje. W grze LEGO Worlds wszystko jest możliwe! Tytuł ten jest cały czas rozwijany i powiększany o nową zawartość

LEGO CITY Tajny agent jest skierowane zarówno do fanów jak i nowicjuszy we wszystkich przedziałach wiekowych, pozwalając im na przemierzanie rozległej metropolii LEGO CITY obejmującej ponad 20 wyjątkowych dzielnic. W nich zaś: śledztwa, czekający na przyskrzynienie złodzieje samochodów, pojazdy do opanowania, złośliwi kosmici, czy też przezabawne nawiązania filmowe do wyłapania, zaginione prosiaki do ocalenia i, oczywiście, setki przydatnych przedmiotów do zebrania. Bystra, niesztampowa fabuła połączona z niepowtarzalnym humorem LEGO czyni z tego otwartego świata radosne, przezabawne doświadczenie, którego nie chcieliby przegapić ani nasi gracze, ani ich partnerzy w walce ze zbrodnią.

Szczegółowe informacje nt. obu gier znajdują się w załączniku. Kolejne informacje nt. gier i atrakcji w strefie CENEGA na WGW już wkrótce. Partnerami technologicznymi naszej strefy są ASUS Polska Sp. z o.o., LG Electronics Polska Sp. z o.o., Logitech Poland Sp. z o.o., MODECOM S.A., NTT System S.A., PlayStation oraz firma Razer.

Warto zaznaczyć, że tegorocznemu T-Mobile Warsaw Games Week towarzyszy impreza gromadząca najlepszych twórców YouTube’owych - LifeTube Video Fest. Na odwiedzających czekają więc 2 imprezy w cenie 1 biletu. Więcej informacji oraz bilety dostępne są na stronie www.warsawgamesweek.pl