Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release NVIDIA Press Release 23 sierpnia 2017, 16:28

Gra Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD już dostępna dla NVIDIA SHIELD TV

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD Edition to ponadczasowa gra akcji po raz pierwszy zaprezentowana w 2001 roku i dostępna teraz w odświeżonej wersji natywnie na NVIDIA SHIELD.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Podczas targów gamescom 2017 firma NVIDIA zaprezentowała grę Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD w wersji na urządzenie SHIELD TV.

Ten uznany przez graczy klasyk jest już dostępny w sklepie Google Play. Ponadto poinformowano o trwających pracach nad kolejnym tytułem z tej popularnej serii składanek, a jest nim Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD Edition to ponadczasowa gra akcji po raz pierwszy zaprezentowana w 2001 roku i dostępna teraz w odświeżonej wersji natywnie na NVIDIA SHIELD. Gracz kieruje poczynaniami dwóch bohaterów. Pierwszy, Solid Snake, to legendarny komandos, który eksploruje tankowiec, na którym ukryto prototyp nowego mecha, natomiast Raiden jest początkującym oficerem w specjalnej jednostce operacyjnej Foxhound, wysłanym do uratowania prezydenta USA z rąk tajemniczej grupy Dead Cell.

Z okazji premiery, regularna cena gry Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD (12,99 €) została obniżona o 25% i przez ograniczony czas wynosi ona 8,50 €/36 zł.