Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 12 lipca 2017, 09:30

autor: AlexB

Crackdown 3 na ponad dziesięciominutowym zapisie z rozgrywki

W sieci pojawił się ponad dziesięciominutowy zapis z rozgrywki z gry Crackdown 3. Tytuł ma pojawić się na rynku 7 listopada bieżącego roku na Xboksie One oraz PC z systemem Windows 10.

Premiera Crackdown 3, czyli zapowiedzianej jeszcze w 2014 roku kolejnej odsłony całkiem popularnej serii trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem od Reagent Games oraz Microsoft Studios, zaplanowana jest na 7 listopada. Choć od debiutu tego tytułu na rynku dzieli nas zaledwie kilka miesięcy, deweloperzy nie rozpieszczają ilością gameplayów. Ostatnio sytuacja uległa jednak zmianie. Znany amerykański youtuber theRadBrad zamieścił w sieci ponad dziesięciominutowy zapis rozgrywki z najnowszego dzieła studia Reagent Games, który otrzymał od Microsoft. Widać na nim chociażby jak prezentuje się poruszanie po mieście i działanie niektórych umiejętności oraz broni. Materiał można obejrzeć poniżej.

Zarówno walka, jak i poruszanie się po mieście wyglądają bardzo dynamicznie i mogą przywodzić na myśl takie produkcje jak Sunset Overdrive, Saints Row czy inFamous. Skojarzenia z dwoma pierwszymi tytułami potęguje dodatkowo sama stylistyka Crackdown 3, mocno kreskówkowa i niebiorąca siebie do końca na serio. Zresztą, w podobnym tonie utrzymano również poprzednie odsłony cyklu, zatem fani marki powinni szybko odnaleźć się w nowej odsłonie.

Choć do planowanej premiery Crackdown 3 nie zostało zbyt wiele czasu, nie mieliśmy okazji zobaczyć dużej liczby materiałów z tej gry. - Crackdown 3 na ponad dziesięciominutowym zapisie z rozgrywki - wiadomość - 2017-07-13
Choć do planowanej premiery Crackdown 3 nie zostało zbyt wiele czasu, nie mieliśmy okazji zobaczyć dużej liczby materiałów z tej gry.

Na powyższym gameplayu uwagę przyciąga arsenał bohatera, a zwłaszcza broń wytwarzająca małą czarną dziurę. Przyciąga ona do siebie przeciwników oraz pojazdy, inicjując przy tym efektowne wybuchy. Już teraz wygląda to całkiem interesująco, a należy pamiętać, że całe nagranie pochodzi z trybu dla pojedynczego gracza. Według obietnic twórców, w multiplayerze pojawi się zaawansowana destrukcja otoczenia, zatem najprawdopodobniej dopiero tam Black Hole Gun w pełni rozwinie skrzydła.

Crackdown 3 pojawi się na rynku w wersjach na Xboksa One oraz PC z systemem Windows 10. Tytuł zostanie objęty programem Xbox Play Anywhere, co oznacza, że raz zakupionym egzemplarzem gry będziemy mogli cieszyć się na obu platformach. Warto również pamiętać, że Crackdown 3 zadebiutuje w tym samym dniu, co konsola Xbox One X.

Crackdown 3 na ponad dziesięciominutowym zapisie z rozgrywki - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Crackdown 3

Crackdown 3