Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 10 czerwca 2017, 21:23

Pierwszy zwiastun drugiego dodatku do gry Battlefield 1. Do września otrzymamy osiem nowych map

Podczas konferencji na targach E3 w Los Angeles firma Electronic Arts przedstawiła drugi dodatek do gry Battlefield 1. Rozszerzenie, zatytułowane W imię Cara, ukaże się we wrześniu.

Konferencja firmy Electronic Arts podczas targów E3 rozpoczęła się od prezentacji drugiego płatnego rozszerzenia do gry Battlefield 1, W imię Cara. Pierwszy zwiastun tego dodatku zobaczycie poniżej. Na trwającym zaledwie minutę filmiku nie uświadczycie co prawda fragmentów rozgrywki, ale deweloperzy ujawnili dostatecznie dużo szczegółów, by zaostrzyć nam apetyty. Będzie to bowiem dodatek zdecydowanie większy od poprzedniego, zatytułowanego Nie Przejdą: otrzymamy w nim sześć map, możliwość zagrania rosyjską armią, nowe bronie oraz oddziały, w tym bataliony złożone wyłącznie z kobiet. Twórcy zapowiedzieli też nowy tryb gry na mniejszych, ciaśniejszych mapach, jednak na związane z nim szczegóły musimy poczekać do gamescomu. Premiera dodatku W imię Cara nastąpi we wrześniu tego roku. Wcześniej Electronic Arts dostarczy nam dwie nowe mapy, osadzone we Francji i rozgrywające się w nocy – pierwsza z nich zostanie wypuszczona jeszcze w tym miesiącu, kolejna w lipcu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield 1
Pierwszy zwiastun drugiego dodatku do gry Battlefield 1. Do września otrzymamy osiem nowych map - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.