Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry w Polsce 20 kwietnia 2017, 12:19

autor: Góral

Wiosenna promocja w Sklepie GRY-OnLine

W Sklepie GRY-OnLine rozpoczęła się dziesięciodniowa promocja na cyfrowe wersje gier i dodatków przeznaczonych na PC-ty. W pierwszym dniu wyprzedaży możecie zaopatrzyć się m.in. w Śródziemie: Cień Mordoru Game of the Year Edition, WRC 6 czy serię Magicka.

W Sklepie GRY-OnLine rozpoczęła się duża promocja na cyfrowe wersje gier i dodatków na komputery osobiste (Windows i Mac). Przez kilka najbliższych dni o godzinie 12:00 oferta sklepu będzie aktualizowana o kolejne tytuły. Wchodzące do wyprzedaży projekty sprzedawane będą w obniżonych cenach przez 48 godzin, wyjątkiem ma być ostatni dzień akcji, czyli 29 kwietnia – w tym przypadku gry zostaną przecenione tylko na 24 godziny. Pamiętajcie też, że w ostatnim dniu nie będzie powtórki wcześniejszych promocji, więc warto codziennie zaglądać do sklepu, by niczego nie przeoczyć.

Magicka, Alien Breed, Men of War i inne produkcje w pierwszym dniu promocji w Sklepie GRY-OnLine. - Wiosenna promocja w Sklepie GRY-OnLine - wiadomość - 2017-04-21
Magicka, Alien Breed, Men of War i inne produkcje w pierwszym dniu promocji w Sklepie GRY-OnLine.

Na początek przyszykowaliśmy ponad sto promocji, m.in. na serie Magicka i Mount & Blade, wraz z dodatkami. Poza tym możecie kupić:

Wiosenna promocja w Sklepie GRY-OnLine - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.