Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 31 stycznia 2017, 18:08

Dziś premiera gry HITMAN: Kompletny pierwszy sezon

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym ukazał się w wersji ze steelbookiem, oferując kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś do sprzedaży trafiło pudełkowe wydanie pierwszego sezonu gry HITMAN™. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4 i Xbox One oraz na komputery PC.

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon w wydaniu pudełkowym ukazał się w wersji ze steelbookiem, oferując kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozgrywki. Do dyspozycji zostały oddane wszystkie lokacje i epizody z pierwszego sezonu, poczynając od Prologu, Francji i Włoch, a kończąc na Maroko, Tajlandii, USA i Japonii. Wciel się w postać Agenta 47 i wyeliminuj wysoko postawione osoby, biorąc udział w thrillerze szpiegowskim toczącym się w świecie zabójstw na zlecenie.

Dodatkowa zawartość do pobrania udostępniona w wydaniu „HITMAN: Kompletny pierwszy sezon”:

  1. Zestaw 3 dodatkowych misji, w których zawarte są misje „The Icon” oraz „A House Built on Sand”, a także zupełnie nowa misja „Landslide”
  2. Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  3. Film pokazujący tworzenie gry „HITMAN”, w którym można zobaczyć drogę, jaką przebyła gra: od pierwszej prezentacji tytułu na E3 w 2015 roku aż do cyfrowej premiery w 2016 roku
  4. HITMAN Requiem Blood Money Pack, który zawiera kultowy biały garnitur, białą gumową kaczuszkę i chromowany pistolet ICA
  5. Wersja na PlayStation®4 zawiera 6 dodatkowych misji z cyklu „The Sarajevo Six

HITMAN: Kompletny pierwszy sezon zawiera wszystkie lokacje, wyzwania, okazje, kontrakty w trybie Eskalacji stworzone przez twórców gry i Kontrakty stworzone przez społeczność. Da również dostęp do wszystkich Nieuchwytnych Celów, które pojawią się po 31 stycznia.