Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 stycznia 2017, 11:38

autor: Adrian Werner

Fire Emblem Heroes - wystartowała wstępna rejestracja w Google Play

W serwisie Google Play ruszyła wstępna rejestracja do gry Fire Emblem Heroes. Dzięki profilowi tej produkcji dowiedzieliśmy się również sporo nowego na temat planowanych trybów rozgrywki.

W zeszłym tygodniu firma Nintendo zapowiedziała Fire Emblem Heroes, czyli pierwszą mobilną odsłonę popularnego cyklu taktycznych RPG-ów. Teraz w Google Play wystartowała wstępna rejestracja tego tytułu, dzięki której użytkownicy zostaną powiadomieni o premierze, gdy tylko ona nastąpi. Ponadto za sprawą profilu gry w tym serwisie dowiedzieliśmy się trochę nowego na jej temat.

W Fire Emblem Heroes zagramy 2 lutego. - Fire Emblem Heroes - wystartowała wstępna rejestracja w Google Play - wiadomość - 2017-01-25
W Fire Emblem Heroes zagramy 2 lutego.
FIRE EMBLEM HEROES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Nintendo
  2. Gatunek: taktyczne RPG
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Data premiery: 2 lutego 2017 r.

Większość umieszczonych w Google Play informacji była nam już znana po pokazie gry w zeszłym tygodniu, ale nie zabrakło także nowych konkretów. Dotyczą one przede wszystkim dodatkowych trybów rozgrywki, które dostępne będą obok klasycznych dla tego cyklu misji fabularnych:

  1. Wieża treningowa (ang. Training Tower) – zaoferuje samodzielne scenariusze bitewne, które będziemy mogli rozgrywać wielokrotnie, za każdym razem zyskując punkty doświadczenia dla postaci. Innymi słowy – ma to być tryb do grindowania. Co jednak ciekawe, przy każdym podejściu zmianie ulegać mają elementy otoczenia oraz ilość i typy wrogów, więc nie będziemy musieli powtarzać tych samych potyczek.
  2. Pojedynki na Arenie (ang. Arena Duels) – pozwolą na starcia z rywalami z całego świata na małych arenach. Autorzy nie podali żadnych konkretów, więc nie wiemy, czy ma to być prawdziwe PvP, czy też może będziemy jedynie walczyli z bohaterami innych graczy sterowanymi przez sztuczną inteligencję.
  3. Bitwy Bohaterów (ang. Hero Battles) – pozwolą rozgrywać scenariusze bitewne na specjalnych mapach, z których każda dostępna będzie tylko przez ograniczony czas. Pokonani w tym trybie bohaterowie dołączą do naszej armii.

Przypomnijmy, że Fire Emblem Heroes zmierza na systemy iOS i Android. Przy ujawnianiu gry Nintendo poinformowało, że trafi ona na Androida 2 lutego tego roku. Wywołało to domysły, że wersja na urządzenia firmy Apple pojawi się w późniejszym termie, ale kilka dni później autorzy podali, że produkcja zadebiutuje 2 lutego na obu platformach.

  1. Fire Emblem Heroes w Google Play
Fire Emblem Heroes - wystartowała wstępna rejestracja w Google Play - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fire Emblem Heroes

Fire Emblem Heroes