Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pogłoski 11 stycznia 2017, 19:40

autor: AlexB

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - wyciek zarysu fabuły i daty premiery

W sklepie internetowym GameStop pojawiła się strona gry Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Udało się poznać dzięki niej zarys fabuły i prawdopodobną datę premiery produkcji.

Współpraca między studiem Telltale Games a Marvelem została ogłoszona w kwietniu 2015 roku. W grudniu zeszłego roku podczas gali The Game Awards dowiedzieliśmy się, że pierwszą produkcją od Telltale, której akcja przeniesie graczy do uniwersum komiksowego giganta, będą Strażnicy Galaktyki. Dziś, za sprawą sklepu GameStop, który umożliwił przedpremierowe zamówienie pudełkowej wersji gry na PlayStation 4 i Xboksa One (ukaże się ona również na PC, Androida i iOS), wyciekły szczegóły dotyczące fabuły i prawdopodobnej daty premiery najnowszego dzieła twórców The Walking Dead i The Wolf Among Us.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - wyciek zarysu fabuły i daty premiery - ilustracja #1

Jak możemy dowiedzieć się z krótkiego opisu gry zamieszczonego w sklepie, historia Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series będzie toczyła się wokół niezwykle potężnego artefaktu, który każdy ze Strażników – Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket Racoon i Groot, będzie chciał posiąść na własność. Ich śladem podąży tajemnicza postać, ostatnia przedstawicielka nieznanego bliżej gatunku, która nie cofnie się przed niczym, by tylko zdobyć ów niezwykły przedmiot znajdujący się w posiadaniu Strażników. W czasie przygody, podczas której rozgrywka będzie zbliżona do tej znanej z poprzednich gier ze studia Telltale, bohaterowie odwiedzą różne zakątki galaktyki i zostaną postawieni przed trudnymi wyborami wpływającymi na rozwój historii. Wszystko to będzie odbywać się w rytmie muzyki z lat 70. i 80.

Obecnie w sklepie nie widnieje dokładna data premiery, lecz jak donosi serwis WWG, początkowo była ona określona na 25 kwietnia bieżącego roku. Oznaczałoby to, że pierwszy z pięciu epizodów gry ujrzałby światło dzienne tydzień przed oficjalną amerykańską premierą nowego filmu o przygodach Strażników Galaktyki. Zatem choć data nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez deweloperów, wydaje się ona wielce prawdopodobna.

Źródło: wwg.com - Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - wyciek zarysu fabuły i daty premiery - wiadomość - 2017-01-11
Źródło: wwg.com