Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 27 grudnia 2016, 13:23

autor: Draug

Wieści ze świata (Double Dragon IV, Hero’s Song) 27/12/2016

Dziś piszemy o zapowiedzi Double Dragon IV (kolejnej chodzonej bijatyki z kultowej serii) i o wstrzymaniu prac nad grą RPG akcji Hero’s Song od Johna Smedleya. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano Double Dragon IV – nową odsłonę kultowej serii bijatyk

Firma Arc System Works zapowiedziała grę Double Dragon IV – kolejną odsłonę kultowej serii chodzonych bijatyk, zapoczątkowanej w 1987 roku przez studio Technos Japan. Pod względem wizualnym gra będzie bardzo przypominała swoje poprzedniczki z ubiegłego stulecia, natomiast fabularnie zostanie osadzona tuż po wydarzeniach z Double Dragon II: The Revenge. W roli bohaterów ponownie wystąpią więc Billy i Jimmy, a gracze będą mogli kierować nimi równocześnie w trybie kooperacji. Tytuł powstaje z myślą o PS4 i PC (Steam), a jego premiera na tych platformach nastąpi – odpowiednio – 30 i 31 stycznia 2017 roku. Warto jeszcze wspomnieć, że nad produkcją czuwają twórcy pierwszych odsłon serii.

Wstrzymano prace nad Hero’s Song – nową grą Johna Smedleya

Nie minęły dwa miesiące od debiutu we Wczesnym Dostępie na Steamie, a kierowane przez Johna Smedleya (niegdysiejszego szefa Sony Online Entertainment / Daybreak Game Company) studio Pixelmage Games wstrzymało prace nad Hero’s Song – całkiem obiecującą grą RPG akcji, cechującą się w otwartym światem, elementami roguelike i pixel-artową grafiką 2D. Jako powód zawieszenia produkcji i zamknięcia odpowiedzialnego za nią zespołu podano niewystarczająco dobre wyniki sprzedaży, by były w stanie zagwarantować twórcom utrzymanie. Każdy, kto kupił Hero’s Song, może otrzymać pełny zwrot poniesionych kosztów – szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

Wieści ze świata (Double Dragon IV, Hero’s Song) 27/12/2016 - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.