Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 6 grudnia 2016, 20:13

autor: Ender

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – zapisy do beta-testów i nowy zwiastun

Wystartowały zapisy do beta-testów gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Niestety, na razie nie wiemy, kiedy dokładnie gracze będą mogli przetestować tytuł oraz jak wielu fanów otrzyma taką szansę. Przy okazji producenci opublikowali także nowy zwiastun gry.

Na oficjalnej stronie Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otworzona została możliwość zapisów do zamkniętych beta-testów gry. Na razie nie wiemy w jaki sposób spośród chętnych wybrani zostaną biorący w nich udział gracze, ani kiedy i jak długo będziemy mogli pobawić się z najnowszym dziełem Ubisoftu. Na początku listopada wydawca potwierdził, że przed premierą produkcji, która wyznaczona jest na 7 marca przyszłego roku, planuje również otwarte testy dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Jeżeli deweloper nie zmienił zdania oznacza to najprawdopodobniej, że Wildlands doczeka się przynajmniej dwóch tur testów, jednej zamkniętej, być może w ciągu najbliższego miesiąca oraz drugiej otwartej, najpewniej tuż przed sklepowym debiutem tytułu.

Przy okazji producenci Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands opublikowali także nowy zwiastun przedstawiający graczom główne założenia kampanii, w której będziemy musieli rozprawić się z potężnym narkotykowym kartelem Santa Blanca, sprawującym faktyczną kontrolę nad Boliwią. Gracze będą mogli bawić się w pojedynkę jak i w kooperacji z trzema innymi osobami. Główną zaletą produkcji ma być jej otwarta struktura, pozwalająca na swobodne wybieranie kolejnych celów i misji oraz sposobów ich wykonania. Podczas zabawy przemierzać będą ogromną i zróżnicowaną mapę, korzystając z bogatego arsenału broni oraz wszelkiego rodzaju pojazdów (samoloty, samochody, śmigłowce itd.).

  1. Zapisy do zamkniętych testów Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
  2. Graliśmy w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Just Cause 3 na poważnie
  3. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - kompendium wiedzy
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – zapisy do beta-testów i nowy zwiastun - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.