Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 listopada 2016, 10:34

autor: Adrian Werner

Patch 1.9 do Fallout Shelter i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Dan The Man, Exiled Kingdoms, Fallout Shelter, King Rabbit i Nekosan.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Dan The Man

Fruit Ninja i Jetpack Joyride pokazały, że studio Halfbrick potrafi wspierać swoje gry przez lata i wszystko wskazuje na to, że opracowana przez ten zespół platformówka Dan The Man będzie kontynuowała tę tradycję. Wypuszczona w zeszłym tygodniu aktualizacja rozszerzyła mapę świata o spory zestaw nowych lokacji, wprowadziła dodatkowe nagrody za wyzwania, jak również dodała ekstremalny poziom trudności oraz tryb survivalowy.

Dan The Man w App Store

Dan The Man w Google Play

Exiled Kingdoms

Exiled Kingdoms to ciekawe, choć niestety mało znane RPG akcji, które czerpie inspirację z pierwszego Diablo. Autor cały czas rozwija swoje dzieło – wypuszczony kilka dni temu patch dodaje nowe lokacje, misje, umiejętności oraz przedmioty. Ponadto bossowie zaczęli się losowo pojawiać w różnych miejscach. Ich lokację możemy poznać rozmawiając z postaciami niezależnymi, ale musimy się pospieszyć, gdyż każdy boss przebywa w danym miejscu tylko przez ograniczony czas.

Exiled Kingdoms w App Store

Exiled Kingdoms w Google Play

Fallout Shelter

Mamy wrażenie, że tempo rozwoju Fallout Shelter ostatnio trochę przyśpieszyło. Najnowszy patch dodał lokację i spory zestaw zadań. Przygody są całkiem różnorodne – niektóre dotyczą frakcji ze świata gry, a inne dostępne są tylko przez jeden dzień lub tylko do końca Świąt. Ponadto autorzy poprawili kod systemów odpowiedzialnych za symulację wirtualnego ekosystemu.

Fallout Shelter w App Store

Fallout Shelter w Google Play

King Rabbit

Wyśmienita gra logiczna King Rabbit niedawno świętowała milion pobrań. Z tej okazji autorzy wypuścili sporą aktualizację, która wzbogaca kampanię aż o 64 nowe darmowe poziomy. Rozszerzono także listę przedmiotów i wprowadzono jeden nowy typ wroga w postaci agresywnego śnieżnego bałwana.

King Rabbit w App Store

Nekosan

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest tak, którą otrzymała gra Nekosan. Patch rozszerzył kampanię o nowy świat, pełen dodatkowych map i wyzwań. Na dodatkowych poziomach pojawiło się sporo niewidzianych wcześniej rozwiązań, takich jak portale czy mysie dziury. Ponadto twórcy dodali samouczek.

Nekosan w App Store

Nekosan w Google Play

Fallout Shelter

Fallout Shelter