Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 29 października 2016, 08:31

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 29-30 października (m.in. Firewatch, Dark Souls II oraz seria Splinter Cell)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Cities: Skylines, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Firewatch czy też gry z serii Tom Clancy's Splinter Cell.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-OnLine i innych. Tym razem wybór jest spory, bo w wielu sklepach, w tym także na Steamie, prowadzone są wyprzedaże z okazji Halloween. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Seria Tom Clancy's Splinter Cell dostępna w wyprzedaży na Steamie. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 29-30 października (m.in. Firewatch, Dark Souls II oraz seria Splinter Cell) - wiadomość - 2016-10-29
Seria Tom Clancy's Splinter Cell dostępna w wyprzedaży na Steamie.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

Dystrybucja cyfrowa na weekend 29-30 października (m.in. Firewatch, Dark Souls II oraz seria Splinter Cell) - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.