Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 1 października 2016, 11:43

autor: Góral

Zobacz zwiastun prezentujący lokacje w Sniper: Ghost Warrior 3

Firma CI Games opublikowała nowy zwiastun gry Sniper: Ghost Warrior 3, prezentujący kilka lokacji oraz zawierający fragmenty rozgrywki. Tytuł ukaże się pod koniec stycznia 2017 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i PC-tach.

Firma CI Games opublikowała nowy zwiastun FPS-a Sniper: Ghost Warrior 3. Materiał przygotowano z okazji tegorocznego TwitchConu i choć jest dość krótki, to pokazano na nim kilka scen z rozgrywką oraz poszczególne lokacje, które odwiedzimy podczas zabawy. Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 27 stycznia 2017 roku. Składając zamówienia przedpremierowe na grę otrzymuje się edycję limitowaną, dającą dostęp do mini kampanii The Escape of Lydia, w której wcielimy się w snajperkę wykonującą zadania w prequelu właściwiej kampanii fabularnej.

W Sniper: Ghost Warrior 3 wcielimy się w Jonathana Northa – amerykańskiego snajpera, który będzie musiał stawić czoła separatystom starającym się zdestabilizować jeden z rejonów Gruzji. Dodatkowo nasz podopieczny będzie poszukiwał zaginionego brata.

Rozgrywka w trójce ma być dużo bardziej rozbudowana niż w poprzednich odsłonach cyklu. Opierać ma się na trzech podejściach do zabawy. Gracze mają działać jak typowy snajper, dokonując rozeznania w terenie i eliminując cele z daleka. Można też będzie grać stylem wojownika, czyli walczyć w mniej wyrafinowany sposób, angażując się w bezpośrednie starcia na bliskim dystansie. Z kolei ścieżka ducha, skupi się na skradaniu, przesłuchiwaniu wrogów i cichym eliminowaniu zagrożenia.

Same lokacje będą duże i otwarte. Dzięki temu dadzą nam wiele swobody, umożliwiając dotarcie do celu różnymi ścieżkami. Oprócz tego będzie można wchodzić na niektóre budynki, by stamtąd zestrzelić wroga, korzystać w trakcie misji z pojazdów oraz rozmaitych gadżetów, w tym z latającego drona.

Zobacz zwiastun prezentujący lokacje w Sniper: Ghost Warrior 3 - ilustracja #2
Zobacz zwiastun prezentujący lokacje w Sniper: Ghost Warrior 3 - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.