Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Beyond Good & Evil Najnowsze wiadomości i informacje

Beyond Good & Evil od dziś do pobrania za darmo

Movis, 12 października 2016, 12:40

Rozpoczął się kolejny etap jubileuszowej promocji firmy Ubisoft. Za darmo pobrać można przygodowe Beyond Good & Evil w wersji PC. Jeśli przypiszemy grę do swojego konta Uplay, zatrzymamy ją już na zawsze.

Beyond Good & Evil na PC dostępne za darmo od 12 października

Movis, 6 października 2016, 11:01

Firma Ubisoft poinformowała o kolejnym tytule, który zostanie udostępniony za darmo w ramach obchodów 30. urodzin producenta. Od 12 października gracze pecetowi będą mogli pobrać przygodowe Beyond Good & Evil.

Michel Ancel zakłada nowe studio… i wciąż pracuje nad Beyond Good & Evil 2

luckie, 1 sierpnia 2014, 09:40

Wild Sheep to nowe studio Michela Ancela, twórcy Raymana i Beyond Good & Evil. Deweloper nie porzuca jednak dotychczasowych projektów i wciąż pracuje dla Ubisoftu, nadzorując powstawanie Beyond Good & Evil 2 lub czegoś bardzo podobnego.

Ubisoft nie porzuca marek Prince of Persia i Beyond Good & Evil

Góral, 14 czerwca 2014, 15:06

Szef firmy Ubisoft, Yves Guillemot, zdradził w rozmowie z przedstawicielem serwisu IGN, że francuski koncern nie ma zamiaru porzucić marek Prince of Persia i Beyond Good & Evil. Obecnie jednak wydawca zastanawia się, co z nimi zrobić, więc na rychłą zapowiedź nowych tytułów nie ma co liczyć.

Powroty po latach: Beyond Good & Evil

sakora, 20 lutego 2014, 17:58

Beyond Good & Evil to gra szczególna, której starość niegroźna. Bajkowa oprawa połączona z niebagatelną, wielowarstwową historią urzekła tyle samo osób, co zwiodła na manowce. Czy słusznie?

Beyond Good & Evil 2 ciągle w produkcji, jednak prace idą wolno

Góral, 14 listopada 2012, 08:49

Szef firmy Ubisoft, Yves Guillemot, w jednym z ostatnich wywiadów ujawnił informację, że gra Beyond Good & Evil 2 jest cały czas tworzona, jednak ze względu na nawał prac nad tytułami z serii Rayman, jej proces produkcji nie odbywa się w zbyt szybkim tempie.

Beyond Good and Evil 2 - "ograniczenia" powodem przesunięcia gry na konsole nowej generacji

Ender, 30 września 2011, 19:00

Twórca gry Beyond Good and Evil 2, Michel Ancel przyznał, że trudności techniczne związane z wprowadzeniem w życie jego wizji tytułu sprawiają, że z pewnością nie usłyszmy o nim niczego więc, do czasu pojawienia się na rynku konsol nowej generacji.

Beyond Good & Evil 2 dopiero na nowej generacji konsol

Ender, 7 czerwca 2011, 10:23

Zapowiedziana kilka lat temu gra Beyond Good & Evil 2, wbrew nadziejom fanów, nie została zaprezentowana na tegorocznej prezentacji Ubisoftu w Los Angeles. Mimo to, na osłodę mamy także dobrą wiadomość. Wiemy na pewno, że tytuł jest nadal w produkcji, ale twórcy z jego premierą czekać będą na nową generację konsol.

Beyond Good & Evil 2 oraz I Am Alive wciąż w produkcji

Adrian Werner, 13 maja 2011, 17:50

Dzisiaj pisaliśmy o raporcie finansowym Ubisoftu, w którym znalazła się informacja, że kilka projektów tego wydawcy zostało skasowanych. Nie ujawniono wtedy o jakie tytuły chodzi, wiec blady strach padł na graczy wyczekujących gier Beyond Good & Evil 2 oraz I Am Alive. Na szczęście okazało się, że obu tym produkcjom nic na razie nie grozi.