Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

HUD / interfejs Najnowsze wiadomości i informacje

Trwają beta-testy nowego UI Panorama w CS:GO

Aquma, 20 czerwca 2018, 10:24

Rozpoczęły się beta-testy Panorama UI w CS:GO. Testowana wersja interfejsu umożliwia granie z botami oraz trenowanie z pojedynczym znajomym.

Wiosenna aktualizacja systemowa Xbox One dostępna dla użytkowników

Microsoft Polska Press Release, 27 kwietnia 2018, 13:21

Battlefield 4 dostanie nowy interfejs, pozbawiony Battleloga

Adrian Werner, 25 czerwca 2016, 10:16

Studio DICE pracuje nad nowym interfejsem do Battlefield 4. Dzięki niemu nie będziemy już musieli korzystać z serwisu Battlelog i serwery odnajdziemy bezpośrednio wewnątrz gry. System ten dodany zostanie potem również do Battlefield Hardline.

Nowy interfejs Wiedźmina 3 jest świetny!

Materdea, 31 maja 2016, 16:56

Patch 1.20 dla Wiedźmina 3 wprowadził nie tylko usprawnienia w warstwie technicznej, lecz także - a może przede wszystkim - przebudowany interfejs. I jest on świetny!

Wiedźmin 3 – wraz z Krwią i winem nadejdzie patch poprawiający interfejs. Zobacz zmiany, jakie wprowadzi

Draug, 10 maja 2016, 17:01

Przy okazji premiery dodatku Krew i wino studio CD Projekt RED wypuści jeszcze jeden duży patch do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zostanie w nim zawartych przede wszystkim sporo poprawek interfejsu, które możecie zobaczyć na screenach porównawczych.

PlayStation 4 – Sony pokazało interfejs konsoli i aplikacji PlayStation App

Hed, 26 września 2013, 15:02

Nowe obrazki opublikowane przez firmę Sony prezentują interfejs PlayStation 4 oraz PlayStation App, czyli aplikacji powiązanej z konsolą, która trafi na urządzenia mobilne. Materiały pozwalają jeszcze raz przyjrzeć się funkcjom, które będzie oferowała ta platforma sprzętowa.

Xbox One w rękach użytkownika serwisu YouTube

luckie, 9 września 2013, 09:52

W serwisie YouTube opublikowano krótkie nagranie przedstawiające konsolę Xbox One w akcji. Prócz samego urządzenia widać na nim kafelkowy interfejs, a także wersję demonstracyjną Ryse: Son of Rome.

Zobacz jak wygląda pudełko i interfejs użytkownika na PlayStation 4. Będzie next-genowe Gran Turismo 6

Sarge, 13 czerwca 2013, 18:55

Firma Sony zaprezentowała interfejs użytkownika na PlayStation 4, a także wygląd pudełka, w jakim będzie sprzedawana konsola. Okazuje się również, że rośnie szansa na grę Gran Turismo 6 w wersji na PlayStation 4.

Dishonored na PC umożliwi dowolną konfigurację wielu elementów gry

Aver, 15 lipca 2012, 13:16

Deweloperzy z Arkane Studios poinformowali, że Dishonored w wersji na PC będzie zawierać dużą liczbę opcji konfiguracji interfejsu i ustawień gry. Na poparcie tej wiadomości zaprezentowali serię screenów.