Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Akaneiro: Demon Hunters Najnowsze wiadomości i informacje

Akcja Akaneiro: Demon Hunters na Kickstarterze zakończona sukcesem

Hed, 4 lutego 2013, 11:15

American McGee otrzymał od fanów ponad 200 tysięcy dolarów na rozwój gry Akaneiro: Demon Hunters. Zakończona sukcesem kickstarterowa akcja powinna zapewnić sporo atrakcji dla fanów tego free-to-play’owego połączenia Diablo z Okami.

Sukcesy Akaneiro: Demon Hunters i Artizens, porażka Dreadline - Przegląd Kickstarterów (04/02/2013)

Adrian Werner, 4 lutego 2013, 00:38

W najnowszym przeglądzie Kickstarterów omawiamy m.in. sukcesy Akaneiro: Demon Hunters, Neocolonialism, Homesick i Artizens oraz porażki Dreadline, Minion March i Inherit the Earth 2.

Wystartowała pełna wersja Akaneiro: Demon Hunters

Adrian Werner, 1 lutego 2013, 07:29

Ruszyła pełna wersja Akaneiro: Demon Hunters. W tym wyprodukowanym przez Americana McGee i studio Spicy Horse zręcznościowym RPG, gracze mogą wcielić się w Czerwonego Kapturka polującego na demony w średniowiecznej Japonii.

Ruszyła otwarta beta Akaneiro: Demon Hunters

Hed, 10 stycznia 2013, 10:45

Wystartowała otwarta beta Akaneiro: Demon Hunters, czyli swoistego połączenia Diablo z Okami. Producentem gry jest oczywiście American McGee, autor kultowej psychodelicznej adaptacji Alicji w Krainie Czarów.

Sukcesy Elite: Dangerous, Meriwether: An American Epic i Radio the Universe - Przegląd Kickstarterów (07/01/2013)

Adrian Werner, 7 stycznia 2013, 11:50

W najnowszym przeglądzie Kickstarterów omawiamy m.in. sukcesy gier Elite: Dangerous, Meriwether: An American Epic oraz Radio the Universe i przyglądamy się trwającym zbiórkom na Akaneiro: Demon Hunters, Dreadline, Neocolonialism oraz Legend of Dawn.

American Mcgee prosi o wsparcie dla Akaneiro: Demon Hunters na Kickstarterze

Ender, 4 stycznia 2013, 22:10

Twórcy zręcznościowego RPG Akaneiro: Demon Hunters, które dostępne będzie za darmo w formacie free-to-play, proszą graczy o wsparcie finansowe w serwisie Kickstarter, umożliwiające im dokończenie gry. Zdradzają przy tym jak funkcjonować będą mikropłatności oraz jak wpłyną one na rozgrywkę.

Najlepsze cosplaye - Czerwony Kapturek z Akaneiro: Demon Hunters

Adrian Werner, 12 listopada 2012, 14:03

Bohaterką pierwszego w tym tygodniu cosplaya jest Czerwony Kapturek w wersji z gry Akaneiro: Demon Hunters. Za postać przebrała się Katy-Angel.

Film z rozgrywką i zapisy na beta testy gry Akaneiro: Demon Hunters

Sarge, 12 września 2012, 10:25

W sieci pojawił się film z rozgrywką w grze Akaneiro: Demon Hunters. Na oficjalnej stronie internetowej można zgłaszać się do zamkniętych beta testów produkcji opracowywanej przez studio Spicy Horse pod dowództwem Americana McGee.

Czerwony Kapturek jako łowczyni demonów, czyli American McGee zapowiada Akaneiro

Adrian Werner, 11 kwietnia 2012, 11:48

American McGee zapowiedział grę Akaneiro: Demon Hunters. Będzie to action-RPG, w którym jako Czerwony Kapturek zapolujemy na japońskie demony.