Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Tequila Works Najnowsze wiadomości i informacje

Zgarnij za darmo Deadlight: Director’s Cut na GOG-u

Aquma, 14 sierpnia 2017, 19:00

Dzięki promocji zorganizowanej przez serwis GOG.com do godziny 15:00 w najbliższą środę można zdobyć platformówkę Deadlight: Director’s Cut, nie wydając ani grosza.

RiME - młodszy brat Ico debiutuje na rynku i robi to w niezłym stylu

Góral, 26 maja 2017, 10:44

Od dziś na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach możecie grać w RiME - przygodówkę z elementami platformówki i gry logicznej, przypominającą kultowe Ico. Tytuł zbiera bardzo dobre recenzje w mediach.

Rime - 27 minut rozgrywki z niezwykłej gry

Patryk Batko, 11 stycznia 2017, 19:13

Zapowiedziana jeszcze w 2013 roku baśniowa gra Rime nareszcie doczekała się materiału ukazującego rozgrywkę. Nowy tytuł od twórców Deadlight stawia na lekki styl, opowiadając o tajemniczej wyspie.

Rime ukaże się w maju na XOne, PS4, PC i Nintendo Switch

Góral, 3 stycznia 2017, 19:48

Studio Tequila Works potwierdziło wcześniejsze doniesienia, że zapowiedziana przed kilkoma laty na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita gra Rime ostatecznie ukaże się w maju bieżącego roku na Xboksie One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC-tach.

The Sexy Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka

Adrian Werner, 16 sierpnia 2016, 18:57

Założona przez byłych pracowników studia Lionhead firma Cavalier Game Studios połączyła siły ze znanym z Deadlight i Rime zespołem Tequila Works. Ich wspólnym projektem jest przygodówka The Sexy Brutale, w której będziemy wykorzystywali pętlę czasową w stylu Dnia świstaka, aby znaleźć sposób na zapobieżenie serii morderstw.

Deadlight: Director’s Cut - w czerwcu ukaże się nowa wersja platformówki z 2012 roku

Góral, 21 marca 2016, 22:08

Deadlight z 2012 roku doczeka się 21 czerwca wydania Director’s Cut, usprawniającego oprawę graficzną, dodającego tryb Survival Arena i nie tylko. Platformówka studia Tequila Works zostanie wydana przez Deep Silver na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych.

Rime, nowa gra twórców Deadlight, wykorzystuje technologię Unreal Engine 4

Góral, 31 października 2013, 08:35

Studio Tequila Works, pracujące aktualnie nad ciekawie zapowiadającą się platformówką Rime, ujawniło, że projekt działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Jest to więc trzecia gra na konsolę PlayStation 4, o której wiemy, że korzysta z rozwiązań firmy Epic Games.

Rime najfajniejszą grą Gamescomu?

Cascad, 21 sierpnia 2013, 17:51

Czy hiszpańska gra indie na PlayStation 4 stała się odkryciem targów w Kolonii?

Rime – kolorowa zręcznościówka od twórców Deadlight

luckie, 20 sierpnia 2013, 20:37

Twórcy Deadlight zapowiedzieli Rime – kolorową grę zręcznościową, na pierwszy rzut oka przypominającą Journey. W nową produkcję studia Tequila Works zagrają posiadacze PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Deadlight – wymagania sprzętowe i screeny z wersji PC

Ender, 16 października 2012, 19:30

Twórcy gry Deadlight, będącej postapokalpityczną platformówką z zombie w tle, podzielili się minimalnymi wymaganiami sprzętowymi jej pecetowej wersji, która pod koniec tego miesiąca trafi do oferty serwisu Steam. Poza tym, udostępnili także nowe screeny z produkcji.

Deadlight - platformówka o zombie trafi na Steama pod koniec miesiąca

Hed, 1 października 2012, 15:19

Gra Deadlight, wydana wcześniej na Xbox LIVE Arcade, trafi w tym miesiącu na Steama. Pecetowa wersja produkcji studia Tequila Works będzie cechowała się lepszą grafiką i dodatkowym trybem rozgrywki.

Deadlight – połączenie Limbo i Another World latem na Xbox LIVE

Hed, 19 stycznia 2012, 10:02

W tym roku posiadacze Xboksów otrzymają grę Deadlight, która wygląda na połączenie takich hitów jak Another World oraz Limbo. Produkcja studia Tequila Works zostanie wydana latem przez Microsoft Studio na Xbox LIVE Arcade.