Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Mass Effect 2 Najnowsze wiadomości i informacje

Mass Effect 2 i 3 z modami ALOT - gra warta świeczki?

AlexB, 7 grudnia 2017, 14:15

Kanał Candyland przygotował porównanie graficzne gier Mass Effect 2 i Mass Effect 3 z ich wersjami zmodyfikowanymi za pomocą paczek A Lot of Textures (ALOT). Zmiany są widoczne, lecz czy aż tak, jak obiecali twórcy?

Trylogia Mass Effect wypiękniała dzięki fanowskim modom

Adrian Werner, 1 grudnia 2017, 11:30

W sieci pojawiły się nowe wersje modyfikacji A Lot of Textures (ALOT). Projekty te ulepszają oprawę graficzną pierwszych trzech odsłon cyklu Mass Effect poprzez podmianę tysięcy tekstur na nowe, wykonane w wyższej rozdzielczości.

Mass Effect 2 za darmo na Originie

Góral, 6 stycznia 2017, 08:50

Kolejną grą firmy Electronic Arts rozdawaną na Originie w ramach Specjalnego Prezentu jest słynne RPG akcji Mass Effect 2 od studia BioWare.

Najciekawsze rasy z uniwersum Mass Effect

Pilar, 27 maja 2014, 18:08

W ramach Tematu Tygodnia postanowiłem przyjrzeć się rasom z uniwersum, które ma szczególne miejsce w moim serduszku.

Poznaliśmy wczesne pomysły i grafiki koncepcyjne z gier z serii Mass Effect i Dragon Age

Draug, 25 lipca 2013, 12:31

Matt Rhodes, projektant ze studia BioWare, podzielił się pokaźnym zestawem grafik koncepcyjnych, które prezentują wczesny obraz gier z serii Mass Effect i Dragon Age. Poznaliśmy przy tej okazji również szereg niezrealizowanych pomysłów na oba cykle. Osoby nieznające tych gier ostrzegamy przed spoilerami.

Najlepsze cosplaye - Tali'Zorah z trylogii Mass Effect

Adrian Werner, 10 stycznia 2013, 13:12

Bohaterką najnowszego odcinka naszej serii cosplayowej jest Tali'Zorah z trylogii Mass Effect. Wcieliła się w nią FantasyNinja.

Premiera Mass Effect Trilogy. BioWare zachęca do świętowania dnia N7

Hed, 7 listopada 2012, 11:57

Można już kupić kompilację Mass Effect Trilogy, zawierającą trzy odsłony serii stworzonej przez studio BioWare. W Polsce wydanie jest dostępne tylko w wersji pecetowej na platformie Origin.

Najlepsze cosplaye - Tali'Zorah z serii Mass Effect

Adrian Werner, 22 października 2012, 08:49

Na pierwszego w tym tygodniu cosplaya wybraliśmy Nebulaluben jako Tali'Zorah, czyli jedną z postaci z serii RPG Mass Effect.

Najlepsze cosplaye - Jack z Mass Effect 2

Adrian Werner, 22 czerwca 2012, 08:40

Jako ostatniego w tym tygodniu cosplaya prezentujemy Jack z wyprodukowanej przez studio BioWare serii Mass Effect. W postać tę wcieliła się Jia Jem. Dziewczyna wybrała wersję Jack z drugiej części cyklu.

Modyfikacja upiększająca dwie pierwsze części Mass Effect

Adrian Werner, 30 stycznia 2012, 10:38

Przywykliśmy już do modów poprawiających jakość grafiki gier. Najnowszy projekt tego typu znacząco zwiększa szczegółowość tekstur w dwóch pierwszych częściach serii Mass Effect.

Wieści ze świata (Crysis 2, Portal 2, Command & Conquer) 18/05/11

Jiker, 18 maja 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Majesty 2 na Steam, premierze dodatku do Crysis 2 i nowym rozszerzeniu do RACE ’07, długości kampanii w Starhawk, a także przyszłości marki Command & Conquer. Zapraszamy do lektury.

Seria Mass Effect przeceniona na Steamie

Hed, 6 maja 2011, 09:21

W kolejnej odsłonie promocji firmy Electronic Arts na Steamie przeceniono serię Mass Effect. Pierwsza oraz druga część produkcji kosztuje dzięki temu naprawdę niewiele, więc oferta może zainteresować także graczy z naszego kraju.

naGRAnie #9 oraz gwiazdkowy konkurs!

Przemysław Zamęcki, 11 grudnia 2010, 10:25

Przed Wami, gotowy do odsłuchania, jeszcze cieplutki, dziewiąty odcinek naGRAnia, a w nim z okazji zbliżających się nieubłaganie świąt konkurs. Konkurs wytrzymałościowy ;)