Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Hello Games Najnowsze wiadomości i informacje

Twórcy No Man’s Sky zapowiadają nową produkcję – The Last Campfire

aadamus, 7 grudnia 2018, 10:17

Hello Games, twórcy pamiętnego No Man’s Sky, zaprezentowali na The Game Awards 2018 nową produkcję – ciekawie zapowiadające się The Last Campfire. Premiera gry ma nastąpić w 2019 roku.

No Man’s Sky - patch Visions urozmaici powierzchnie planet [Aktualizacja]

Adrian Werner, 21 listopada 2018, 16:22

Szykuje się kolejny duży patch do No Man’s Sky. Aktualizacja Visions mocno zwiększy różnorodność eksplorowanych planet, oferując nowe warunki pogodowe, surowce oraz zwierzęta.

Wszystko o No Man's Sky (premiera i szczegóły aktualizacji The Abyss) - akt. #14

Retromaniak, 7 listopada 2018, 10:00

W niniejszym artykule znajdziecie kompendium wiedzy o No Man's Sky, czyli określanej mianem sandboksa totalnego pierwszoosobowej grze niezależnego studia Hello Games. Kompendium będzie na bieżąco uzupełniane wszelkimi istotnymi informacjami - zarówno przed, jak i po rynkowym debiucie gry.

No Man's Sky otrzymało podwodną aktualizację The Abyss

Entelarmer, 29 października 2018, 17:40

Studio Hello Games udostępniło No Man's Sky w wersji 1.7. Aktualizacja The Abyss skupia się na eksploracji oceanów, ciekawszych i bardziej niebezpiecznych niż dotychczas.

The Abyss – nowa darmowa aktualizacja No Man’s Sky w przyszłym tygodniu

Ender, 23 października 2018, 20:06

Twórcy No Man’s Sky ogłosili, że kolejna duża aktualizacja do gry, która zatytułowana została The Abyss, zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu. Łatka ma skupiać się na przerażających i tajemniczych aspektach uniwersum produkcji.

No Man’s Sky wsród najpopularniejszych gier na PC, PS4 i XONE

Adrian Werner, 28 lipca 2018, 09:49

No Man’s Sky dokonało czegoś wyjątkowego. Ta prawie dwuletnia gra wskoczyła do grupy najpopularniejszych tytułów na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jest to tym bardziej imponujące, że wkrótce po premierze większość użytkowników porzuciła ten projekt, zawiedziona jego brakami.

No Man's Sky - promocje i lista zmian w patchu 1.50

AlexB, 25 lipca 2018, 14:15

Od wczoraj posiadacze pecetów i konsol PlayStation 4 oraz Xbox One mogą cieszyć się grą No Man's Sky wraz z aktualizacją NEXT. Z tej okazji można zakupić tytuł po obniżonej cenie na PC i PlayStation 4.

No Man's Sky dziś otrzyma aktualizację NEXT i wersję na Xboksa One

AlexB, 24 lipca 2018, 11:35

Już dziś na PC i PlayStation 4 zadebiutuje duża aktualizacja NEXT do No Man's Sky, dodająca do tego kosmicznego symulatora między innymi wyczekiwany tryb wieloosobowy. Ponadto swoją premierę ma wersja gry na Xboksa One.

Obszerny gameplay z No Man’s Sky NEXT na Xboksie One

Aquma, 23 lipca 2018, 11:33

Do sieci trafił obszerny gameplay z No Man’s Sky w wersji na Xboksa One. Materiał prezentuje wiele aspektów rozgrywki, takich jak eksploracja kosmosu i planet oraz wznoszenie baz.

Zobacz w akcji tryb multiplayer z No Man's Sky NEXT

Vergil, 17 lipca 2018, 18:22

Kolejna aktualizacja do No Man’s Sky, ochrzczona mianem NEXT, trafi w ręce graczy w przyszłym tygodniu. Ekipa Hello Games opublikowała zwiastun swojego dzieła, na którym pierwsze skrzypce odgrywa tryb multiplayer.

11 najważniejszych zmian w No Man's Sky według 505 Games

AlexB, 11 lipca 2018, 12:10

Firma 505 Games przygotowała krótki film przedstawiający 11 najważniejszych zmian, jakie zaszły w No Man's Sky, licząc od dnia premiery. 24 lipca produkcja studia Hello Games doczeka się kolejnej dużej aktualizacji i wydania na Xboksa One.

No Man's Sky otrzyma pełnoprawny tryb multiplayer

Entelarmer, 18 maja 2018, 11:25

Sean Murray ze studia Hello Games potwierdził pogłoski o rozszerzeniu funkcji sieciowych w No Man's Sky. Możliwość współpracy i rywalizacji pomiędzy graczami pojawi się wraz z debiutem aktualizacji NEXT - 24 lipca - co zbiegnie się z premierą wersji na konsolę Xbox One.

No Man's Sky otrzyma gigantyczną aktualizację NEXT. Wydanie na Xboksa One w drodze

Entelarmer, 29 marca 2018, 14:20

Studio Hello Games zapowiedziało kolejną dużą aktualizację No Man's Sky, zatytułowaną NEXT. Największe z dotychczasowych darmowych rozszerzeń ma zadebiutować latem. Przy okazji potwierdzono wydanie gry na konsolę Xbox One, oferujące wsparcie dodatkowych funkcji One X oraz wszystkie wydane uaktualnienia.

No Man's Sky z milionem sprzedanych egzemplarzy na Steamie

Ender, 27 sierpnia 2017, 17:03

Ostatnio opublikowana duża aktualizacja No Man's Sky na nowo rozbudziła zainteresowanie grą. W przeciągu tego miesiąca na komputerach PC tytuł kupiło ponad sto tysięcy graczy. Dzięki nowym fanom dzieło Hello Games na Steamie posiada już ponad milion osób.

No Man’s Sky zaczęło odzyskiwać sympatię graczy

Adrian Werner, 13 sierpnia 2017, 10:10

Wydany w piątek patch 1.3 do No Man’s Sky okazał się strzałem w dziesiątkę. Oceny graczy w serwisie Steam za ostatnie trzydzieści dni po raz pierwszy od dawna są w większości pozytywne, a liczba bawiących się w ten tytuł podskoczyła z niecałego tysiąca do prawie 15 tysięcy.

No Man's Sky w wersji 1.3 – dodatkowe 30 godzin fabuły oraz pozory trybu multiplayer

MiqT, 11 sierpnia 2017, 16:55

Najnowsza aktualizacja do No Man's Sky już jest dostępna. Deweloperzy podzielili się też pełną listą zmian, jakie wprowadza łata 1.3. Wśród nich jest dodatkowe 30 godzin fabuły, namiastka trybu kooperacji, edytowanie terenu oraz nowa ekonomia układów gwiezdnych.

No Man's Sky - aktualizacja 1.3 ukaże się w tym tygodniu

Góral, 9 sierpnia 2017, 09:30

W tym tygodniu zadebiutuje kolejna duża aktualizacja gry No Man's Sky. W opublikowanym komunikacie Sean Murray, założyciel studia Hello Games, zdradził, że pojawią się w niej m.in. portale.

No Man's Sky wkrótce dostanie patch 1.3 z nową zawartością?

Adrian Werner, 9 lipca 2017, 10:33

Wszystko wskazuje na to, że studio Hello Games w przyszłym miesiącu wypuści duży patch 1.3 z nową zawartością do No Man’s Sky. W sieci trwa obecnie gra ARG, prawie na pewno zorganizowana przez deweloperów, w ramach której gracze mozolnie odkrywają kolejne wskazówki dotyczące nadchodzącej aktualizacji.

Wieści ze świata (Hello Games, Steven Universe: Save the Light / OK K.O.! Let’s Be Heroes) 10/3/2017

Draug, 10 marca 2017, 16:35

Dziś piszemy o powołaniu do życia przez Hello Games programu wsparcia dla niezależnych deweloperów (Hello Labs) oraz o zapowiedzi dwóch nowych gier na podstawie kreskówek Cartoon Network – Steven Universe: Save the Light i OK K.O.! Let’s Be Heroes. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

No Man's Sky dostało gigantyczny patch 1.2 z masą nowości i zmian

Adrian Werner, 9 marca 2017, 09:53

Studio Hello Games wypuściło potężną aktualizację 1.2 do No Man’s Sky. Dodano pojazdy planetarne i możliwość tworzenia własnych torów wyścigowych. Gracze otrzymali opcję posiadania wielu statków, które jednocześnie zostały podzielone na klasy i specjalizacje, a najbardziej żądni wrażeń użytkownicy mogą teraz spróbować sił w trybie permadeath.

No Man's Sky - pojazdy ATV w drodze?

AlexB, 17 stycznia 2017, 11:05

Aktualizacji No Man's Sky ciąg dalszy. Gracze odkryli w plikach gry dane, które mogą sugerować, że w świecie gry już wkrótce pojawią się pojazdy.

No Man’s Sky – kolejna łatka, sporo pomniejszych poprawek

YouRec, 5 grudnia 2016, 11:14

Hello Games wprowadziło poprawki do gry No Man's Sky, dostępne na tę chwilę w eksperymentalnej łatce na PC. Między innymi: poprawiono stabilność, wprowadzono wsparcie dla klawiatur AZERTY i zaimplementowano alternatywną opcję instalowania modów.

No Man's Sky oczyszczony z zarzutów fałszywej reklamy

Movis, 30 listopada 2016, 15:30

Hello Games nie oszukiwało graczy reklamami No Man's Sky. Choć występują pewne różnice między materiałami promocyjnymi a wydaną grą, to w ostatecznej ocenie brytyjskiego organu ASA deweloper ukazywał jedynie tytuł w jak najlepszym świetle.

Patch 1.1 do No Man’s Sky – budowa baz, tryby survivalowy i kreatywny oraz ulepszenia interfejsu

Adrian Werner, 27 listopada 2016, 13:47

Studio Hello Games wypuściło nowy patch do No Man's Sky. Łatka jest olbrzymia i dodaje opcję budowy baz na planetach oraz dwa nowe tryby rozgrywki - survivalowy o zwiększonym poziomie trudności oraz kreatywny. Poprawiono też interfejs i optymalizację, ulepszono grafikę oraz usunięto błędy. Rozszerzono także listę surowców i technologii.

No Man's Sky jedną z najgorzej ocenianych gier na Steamie

Entelarmer, 11 października 2016, 13:15

Paul Weir, kompozytor muzyki do No Man's Sky, poinformował o trwających pracach nad kolejną aktualizacją gry. Tymczasem dzięki staraniom użytkowników platformy Steam debiutancka produkcja studia Hello Games zdobyła niezaszczytne miano jednej z najgorzej ocenianych produkcji.

No Man's Sky winne fałszywego marketingu? Sprawę bada organizacja sprawdzająca standardy reklam

Jakub Mirowski, 29 września 2016, 10:44

No Man's Sky, jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier tego roku, znalazło się pod lupą brytyjskiej organizacji sprawdzającej standardy reklam. Sprawdzi ona, czy studio Hello Games nie dopuściło się fałszywego marketingu.

No Man's Sky traci kolejnych graczy

Entelarmer, 23 września 2016, 10:50

W sieci pojawiły się kolejne dane na temat popularności No Man's Sky. Ostatnia produkcja studia Hello Games wyraźnie traci zainteresowanych, a w świecie gry nierzadko przebywa poniżej tysiąca osób.

No Man's Sky wkrótce doczeka się nowej zawartości

Góral, 22 września 2016, 10:52

Paul Weir, odpowiedzialny za oprawę dźwiękową gry No Man's Sky, wyjawił, że pracuje nad nową muzyką. Pojawi się ona wraz z pierwszą aktualizacją produkcji dodającą nową zawartość do kosmicznego sandboksa.

No Man's Sky umiera – liczba graczy na PC spadła o ponad 90%

Makek, 26 sierpnia 2016, 11:29

Po przyciągnięciu ponad 200 tysięcy grających jednocześnie osób w dniu premiery, No Man’s Sky odnotowuje znaczący spadek popularności na PC. Po dwóch tygodniach od debiutu na Steamie liczba graczy wynosi niecałe 20 tysięcy, co stanowi spadek o ponad 90%.

No Man's Sky - czy pójdzie na moim sprzęcie?

Góral, 21 sierpnia 2016, 11:03

Od kilku dni na PC-tach dostępny jest kosmiczny sandbox No Man's Sky. Produkcja sprawia graczom rozmaite problemy, więc po raz kolejny prosimy Was o podzielenie się informacjami związanymi z działaniem gry.

No Man's Sky – patch naprawiający problemy techniczne dostępny na PC i PS4

Makek, 19 sierpnia 2016, 12:10

Studio Hello Games wypuściło patch do gry No Man’s Sky naprawiający sporą część błędów i problemów z optymalizacją zarówno na PC, jak i PlayStation 4. Kolejna łatka została zapowiedziana na przyszły tydzień.

Gracz skonfrontował finalną zawartość No Man's Sky z zapowiedziami twórców

Makek, 17 sierpnia 2016, 12:08

Jeden z użytkowników Reddita porównał przedpremierowo zapowiadaną zawartość gry No Man’s Sky z tym, co ostatecznie otrzymali gracze. Dzięki temu powstała pokaźna lista elementów, które nie znalazły się w finalnej wersji produkcji od Hello Games.

No Man's Sky jednak doczeka się płatnych dodatków?

Góral, 16 sierpnia 2016, 12:20

Kilka dni temu Sean Murray, szef studia Hello Games, stwierdził, że wraz ze swoim zespołem zamierza rozwijać No Man's Sky darmowymi aktualizacjami i patchami oraz że gra nie otrzyma płatnych DLC. Niewykluczone jednak, że ostatecznie produkcja doczeka się zawartości, za którą deweloper będzie pobierał opłaty.

No Man's Sky największą tegoroczną premierą na Steamie

Makek, 14 sierpnia 2016, 12:07

Debiut No Man’s Sky na PC, pomimo bardzo mieszanych recenzji, okazał się wielkim sukcesem. W ten piątek w produkcję studia Hello Games grało jednocześnie ponad 212 tysięcy osób. Jest to tym samym największa dotychczasowa premiera na Steamie w tym roku.

No Man's Sky – problemy techniczne wersji na PC

Makek, 13 sierpnia 2016, 08:14

Po wielu latach oczekiwania, No Man's Sky w końcu zadebiutował na komputerach osobistych. Premiera nie obyła się jednak bez nieprzyjemnych niespodzianek – użytkownicy platformy Steam wystawili grze tysiące negatywnych recenzji, a wszystko przez problemy z płynnością i słabą optymalizację PC-towego portu.

No Man's Sky - dziś premiera na PC; pojawiły się pierwsze recenzje

Góral, 12 sierpnia 2016, 10:24

W sieci pojawiły sie pierwsze recenzje gry No Man's Sky, która dziś ukaże się na PC-tach, a od kilku dni jest dostępna na konsoli PlayStation 4. Wynika z nich, że produkcja studia Hello Games jest niezła, ale rozgrywka po początkowym zachwycie szybko wywołuje wrażenie monotonii.

W limitowanych edycjach No Man's Sky zaklejono informację o rozgrywce wieloosobowej

Jakub Mirowski, 11 sierpnia 2016, 09:03

W europejskich wersjach limitowanej edycji gry No Man's Sky zaklejono wcześniejsze ograniczenie wiekowe oraz informację o rozgrywce wieloosobowej. To kolejna przesłanka sugerująca, że w produkcji Hello Games nie uświadczymy multiplayera z prawdziwego zdarzenia, wbrew zapowiedziom.

No Man's Sky otrzyma nową zawartość w ramach darmowych dodatków DLC

Makek, 10 sierpnia 2016, 12:08

W ostatnim wywiadzie Sean Murray ze studia Hello Games zapewnił, że No Man's Sky nie otrzyma płatnych DLC. Zamiast tego zapowiedział on pojawienie się wielu atrakcji, w postaci nowych baz czy statków, w ramach darmowych aktualizacji i patchy. Wspominamy też o eksperymentach graczy, które ujawniły problemy z multiplayerem.

No Man's Sky zadebiutowało na PS4 w USA

Adrian Werner, 9 sierpnia 2016, 10:05

W Stanach Zjednoczonych do sprzedaży trafiło No Man’s Sky, czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Na razie dostępna jest tylko wersja na PlayStation 4, a pecetowcy dołączą do zabawy za trzy dni. Przy okazji poznaliśmy wydajność gry na PS4 i opcje konfiguracji na PC.

Premierowa aktualizacja No Man's Sky - większy i bardziej rozbudowany wszechświat

Entelarmer, 8 sierpnia 2016, 11:00

Sean Murray ze studia Hello Games opublikował listę zmian w premierowym patchu No Man's Sky. Aktualizacja 1.03 pozwala na generowanie nawet dziesięciokrotnie większych galaktyk i znacząco rozbudowuje mechanizmy rozgrywki.

Muzyka z No Man's Sky dostępna za darmo m.in. na Spotify. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu

Adrian Werner, 7 sierpnia 2016, 10:11

Zespół 65daysofstatic udostępnił za darmo soundtrack z gry No Man’s Sky. Można go bez opłat przesłuchać m.in. w serwisach YouTube i Spotify. Dodaliśmy go także do naszego profilu w drugim z tych portali.

Studio Hello Games potwierdza - No Man's Sky na PC ukaże się 12 sierpnia

Góral, 6 sierpnia 2016, 11:17

Sean Murray, szef studia Hello Games, potwierdził niedawne informacje głoszące niewielkie opóźnienie PC-towego wydania gry No Man's Sky. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych 12 sierpnia - trzy dni po debiucie na PlayStation 4.

W No Man's Sky do centrum galaktyki można dotrzeć w około 30 godzin

Góral, 1 sierpnia 2016, 11:10

Jeden z graczy kupił przed kilkoma dniami za 2 tysiące dolarów kopię gry No Man's Sky, która przedwcześnie dostała się do obiegu. Ostatnio wyjawił on, że znalazł sposób na dotarcie do centrum wirtualnej galaktyki w około 30 godzin.

No Man's Sky nie będzie wymagać PS Plus; wersja PC opóźniona o trzy dni

Góral, 26 lipca 2016, 12:09

Kosmiczny sandboks No Man's Sky ukaże się 9 sierpnia, ale tylko na PlayStation 4, gdyż na oficjalnej stronie widnieje informacja, że wersja PC-towa ukaże się trzy dni później. Poza tym dowiedzieliśmy się, że produkcja nie będzie wymagała abonamentu PlayStation Plus.

Sean Murray zaprzecza wykorzystaniu Superformuły w No Man's Sky

Makek, 25 lipca 2016, 10:39

Po ostatnich oskarżeniach skierowanych w stronę twórców No Man's Sky, jakoby wykorzystali oni w swojej grze opatentowaną procedurę generowania świata, głos w sprawie zabrał Sean Murray, założyciel studia Hello Games. W swoim poście na Twitterze napisał, że gra nie wykorzystuje tego systemu oraz zaprzeczył naruszeniu prawa patentowego.

No Man's Sky – twórcy oskarżeni o wykorzystanie opatentowanej formuły generowania świata

Makek, 21 lipca 2016, 11:20

Holenderska firma Genicap oskarżyła twórców No Man's Sky, studio Hello Games, o wykorzystanie patentu na proceduralne generowanie świata gry – tzw. „Superformuły”. Według nich system, z jakiego korzystają autorzy tej produkcji, stanowi własność spółki Genicap.

No Man's Sky - cały wszechświat ważyć będzie około 6 GB

Góral, 12 lipca 2016, 09:54

Studio Hello Games odpowiedziało na ciekawe pytanie - ile będzie ważyć No Man's Sky? Okazało się, że ogromna produkcja zajmować ma na płycie zaledwie 6 GB miejsca, z czego sporo pożre audio.

No Man's Sky ukończone - sierpniowa premiera niezagrożona

Góral, 8 lipca 2016, 09:40

Sean Murray, szef studia Hello Games, poinformował na Twitterze, że gra No Man's Sky osiągnęła złoty status. Oznacza to, że prace nad nią zostały ukończone i sierpniowej premierze nic już nie zagraża.

No Man's Sky ukaże się w sierpniu

Góral, 28 maja 2016, 09:55

Kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone informacje głoszące opóźnienie premiery gry No Man's Sky. Dziś wiemy już, że produkcja faktycznie nie ukaże się w czerwcu, a w sierpniu.

No Man's Sky opóźnione? Z materiałów promocyjnych usunięto datę premiery gry

Jakub Mirowski, 26 maja 2016, 10:06

Jak donosi serwis Kotaku, dwa niezależne źródła - w tym pracownik sklepu GameStop - twierdzą, że premiera No Man's Sky, kosmicznego sandboksa autorstwa studia Hello Games, została przesunięta. Do tej pory miała ona nastąpić 21 czerwca.