Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Dead Space Najnowsze wiadomości i informacje

Dead Space za darmo

Góral, 13 lutego 2018, 18:32

Firma Electronic Arts rozdaje grę Dead Space - kosmiczny horror z 2008 roku. Co ciekawe, nie jest to pierwsza okazja do zgarnięcia tego tytułu za darmo.

Najlepsze cosplaye - Isaac Clarke z serii Dead Space

Adrian Werner, 25 września 2014, 22:25

W dzisiejszym wydaniu naszego cyklu gości Kevin Leab Thong jako Isaac Clarke z serii Dead Space.

Dead Space dostępny za darmo w sklepie Origin

Góral, 28 marca 2014, 11:38

Fani horrorów, którzy jakimś cudem ominęli pierwszą część serii Dead Space, powinni udać się do sklepu Origin, gdzie za darmo można pobrać kultowy już tytuł. By skorzystać z promocji, wystarczy być użytkownikiem platformy cyfrowej dystrybucji firmy Electronic Arts.

Dead Space 3: Awakened - pierwsze informacje i screeny z fabularnego DLC

Adrian Werner, 8 marca 2013, 08:33

Firma Electronic Arts ujawniła pierwsze materiały graficzne i informacje z Dead Space 3: Awakened, czyli dużego fabularnego DLC do trzeciej odsłony cyklu. Jego akcja toczyć się będzie po wydarzeniach z podstawowej gry, a pod względem atmosfery rozszerzenie ma powrócić do klimatów grozy znanych z pierwszej części.

Flesz (5 marca 2013) – Gears of War: Judgment, Żółwie Ninja, Dead Space

Hed, 5 marca 2013, 18:24

Wtorkowy Flesz przynosi informacje między innymi na temat gry Gears of War: Judgment oraz zwiastuje nową przygodę Żółwi Ninja.

Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3

sathorn, 4 lutego 2013, 20:12

Premiera Dead Space 3 lada dzień. Odczuwacie dziwne swędzenie w portfelu? Chcecie, żeby w Waszym życiu było więcej nekromorfów? Nie starczają Wam gry wideo? W takim razie sprawdźcie, co jeszcze związanego z serią Dead Space możecie kupić.

Halloweenowa wyprzedaż na Steam

Góral, 30 października 2012, 08:31

W serwisie Steam trwa wyprzedaż różnych gier z okazji Halloween. Promocją zostały objęte takie produkcje jak: F.E.A.R.,Overlord, Left 4 Dead czy BioShock. Akcja promocyjna zakończy się 1 listopada, więc warto się pośpieszyć.

Ujawniono nowe, oficjalne informacje na temat gry Dead Space 3

Muninn, 17 lipca 2012, 11:25

Firma Electronic Arts, wydawca gry Dead Space 3, wyjawiła nowe informacje na temat planowanej na 2013 rok produkcji. Wiadomości dotyczą m.in. premiery tytułu, trybu kooperacji oraz fabuły.

Dead Space 3 - nowy filmik rysunkowy zwiastuje rychłe ujawnienie gry

Adrian Werner, 30 maja 2012, 12:24

W sieci pojawił się kilkuminutowy filmik osadzony w uniwersum serii Dead Space. Wszystko wskazuje na to, że zapowiada on rychłe ujawnienie trzeciej odsłony cyklu.

Twórcy Dead Space pracują nad sieciową strzelanką? Projektant trybu multiplayer poszukiwany

Aver, 24 stycznia 2012, 09:00

Visceral Games – wewnętrzne studio firmy Electronic Arts – poszukuje projektanta trybu multiplayer do nowego, „pasjonującego” tytułu.

Firma Electronic Arts pracuje nad nową marką i grą z serii Dead Space

Sarge, 14 grudnia 2011, 10:10

Opublikowane przez firmę Electronic Arts ogłoszenia o pracę wskazują na to, że trwają prace nad zupełnie nową marką, a także grą z serii Dead Space.

Gry z serii Dead Space w planach - FPS, gra lotnicza oraz produkcja w stylu Uncharted?

Sarge, 30 listopada 2011, 18:15

Powołujący się na swoje źródła redaktorzy serwisu Kotaku donoszą, że firma Electronic Arts planuje wydać kilka odsłon serii Dead Space. Nie licząc wyczekiwanej trzeciej części, powinniśmy spodziewać się także pierwszoosobowej strzelaniny, gry lotniczej oraz produkcji w stylu Uncharted.

Atmosfera Dead Space w anulowanej części Call of Duty od Sledgehammer Games

Sarge, 7 września 2011, 13:50

Studio Sledgehammer Games jakiś czas temu pracowało nad przygodową grą akcji osadzoną w uniwersum Call of Duty. Prezes Glen Schofield opowiada o tym projekcie i porównuje go do Dead Space.

Visceral Games poszukuje pracowników do produkcji nowej gry z serii Dead Space

Wiz, 9 lipca 2011, 13:09

Studio Visceral Games - producent serii Dead Space - poszukuje osób do pracy przy nowej grze należącej do wspomnianej marki. Niewykluczone, że chodzi o trzecią część gry.

GDC prawie na żywo - naGRAnie #14

Przemysław Zamęcki, 12 marca 2011, 19:16

Po raz czternasty (a właściwie piętnasty, jeśli liczyć odcinek zerowy) spotykamy się z Wami w naGRAniu, czyli cyklicznym podcaście serwisu gameplay.pl. Jednocześnie przepraszamy słuchaczy za tygodniową obsuwę, ale była ona spowodowana czynnikami niezależnymi od nas (prawdę mówiąc ode mnie, no, ale nie wnikajmy w szczegóły ;)