Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

ASUS Najnowsze wiadomości i informacje

Monitory dla graczy sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Adrian Werner, 6 grudnia 2018, 12:24

Według analityków, w tym roku segment monitorów dla graczy ma zanotować dwukrotny wzrost i po raz pierwszy ponad połowę sprzedanych sztuk stanowić będą modele z zakrzywionymi ekranami. Liderami tego segmentu rynku pozostają ASUS i Acer.

Asus zaprezentował ROG Phone – pierwszy smartfon z dedykowanym coolerem

ElMundo, 11 października 2018, 12:14

Rywalizacja na polu smartfonów dla graczy nabiera coraz większych rumieńców – do walki staje także Asus, który niebawem wprowadzi do sprzedaży bardzo efektowny smartfon ROG Phone, oferując dodatkowo mnóstwo dość oryginalnych akcesoriów.

Ogłaszamy wyniki konkursu ASUS ROG na PGA - sprawdź czy wygrałeś!

Izabela Budzyńska, 1 października 2018, 16:30

Przedstawiamy wyniki konkursu przygotowanego wspólnie z ASUS w którym główną nagrodą był królewski wyjazd na PGA 2018!

Dołącz do gry z ASUS ROG i wygraj królewski wyjazd na PGA!

Izabela Budzyńska, 11 września 2018, 16:00

Z okazji zbliżającego się PGA 2018 wraz z ASUS ROG zapraszamy na wyjątkowy konkurs pisarski. Do wygrania ekskluzywny wyjazd do Poznania dla trzech osób!

Asus zaprezentował efektowny gamingowy smartfon ROG Phone

ElMundo, 5 czerwca 2018, 14:50

Na konferencji prasowej podczas targów Computex 2018 Asus zaprezentował pierwszy gamingowy smartfon należący do linii sprzętów Republic of Gamers. Poznajcie Asus ROG Phone.

Słaba dostępność kart graficznych napędza sprzedaż laptopów do gier? Tak twierdzi Asus

ElMundo, 13 lutego 2018, 17:46

Problemy z dostępnością wielu kart graficznych, spowodowane rzecz jasna olbrzymim zainteresowaniem kryptowalutami, nie są tylko i wyłącznie negatywnym zjawiskiem. Z takiego obrotu sprawy cieszy się Asus, który planuje rekordową sprzedaż gamingowych laptopów.

Znamy wyniki konkursu ASUS Play It Cool!

Izabela Budzyńska, 24 sierpnia 2015, 13:30

Lato już prawie za nami, podobnie jak konkurs ASUS Play It Cool! Sprawdź, kto został zwycięzcą!

Zapraszamy do letniego konkursu ASUS Play It Cool!

Aleksander Kozłowski, 24 lipca 2015, 17:10

Wraz z firmą ASUS zapraszamy Was do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine. Do wygrania są smartfony ZenFone 2 oraz myszki ROG SICA dla wyróżnionych prac!

Sprawdź zwycięskie prace w konkursie z laptopem ASUS G750

Maciej Jałowiec, 8 sierpnia 2014, 16:59

Konkurs związany z serią sprzętową Republic of Gamers został zakończony, w związku z czym zachęcamy do sprawdzenia listy zwycięzców, zwycięskich prac, a także wyników głosowania na reprezentantkę wyżej wymienionej serii.

Wygraj laptopa ASUS G750 w konkursie na GRYOnline.pl

Maciej Jałowiec, 4 sierpnia 2014, 16:00

Gamingowy laptop ASUS G750 to nagroda w drugiej części konkursu dotyczącego serii Republic of Gamers. Gorąco zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń, czekamy na nie już tylko do piątku!

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 5

Maciej Jałowiec, 29 lipca 2014, 17:35

Ostatnia szansa na zdobycie gamingowych słuchawek i myszek! Gorąco zapraszamy do konkursu, w którym wciąż czekają na Was akcesoria dla graczy.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 4

Maciej Jałowiec, 23 lipca 2014, 15:50

Zabawa na GRYOnline.pl trwa! Szansę na zdobycie gamingowych myszy i słuchawek ma każdy kto zgadnie kolejną cechę laptopa i napisze, która z prezentowanych modelek najlepiej prezentuje odgadywaną właściwość.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 3

Maciej Jałowiec, 17 lipca 2014, 13:00

Zapraszamy Was do trzeciego etapu konkursu organizowanego na GRYOnline.pl. Do wygrania są gamingowe myszki i słuchawki, a w ostatnim etapie - laptop ASUS G750! Aby wygrać, trzeba odgadnąć trzecią cechę prezentowaną przez modelki i opisać, która z nich przedstawia ją to najlepiej.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 2

Maciej Jałowiec, 11 lipca 2014, 15:00

Zapraszamy do kolejnego etapu konkursu organizowanego na GRYOnline.pl. Do wygrania laptop ASUS G750 oraz gamingowe myszki i słuchawki! By wygrać, trzeba odgadnąć drugą cechę prezentowaną przez modelki i opisać, która z nich robi to najlepiej.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 1

Maciej Jałowiec, 5 lipca 2014, 16:30

Zapraszamy do konkursu połączonego z wyborami Dziewczyny Republic of Gamers - myszki, słuchawki i gamingowy laptop ASUS G750 czekają!

Polsko-czarnogórski duet zwyciężył w zawodach w podkręcaniu podzespołów

Sarge, 22 grudnia 2012, 15:55

W ubiegły weekend w Kijowie odbyły się zawody ASUS Open Overclocking Cup, polegające na podkręcaniu podzespołów komputerowych. Dwanaście dwuosobowych drużyn rywalizowało ze sobą przez dwa dni. Zwyciężył polsko-czarnogórski duet w składzie Xtreme Addict oraz Perica_Barii.

Kinect zastąpi kamery internetowe w laptopach?

Adrian Werner, 28 stycznia 2012, 14:29

Już od pewnego czasu wiemy, że Microsoft zamierza wypuścić pecetową wersje Kinecta. Okazuje się, że na tym nie kończą się plany firmy. Powstały już bowiem prototypy laptopów, w których technologia ta zastępuje standardowe kamery internetowe.