Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Narcos (serial) Najnowsze wiadomości i informacje

Netflix zamówił kolejny sezon Narcos Mexico

Czarny Wilk, 6 grudnia 2018, 10:31

Netflix potwierdził, że debiutujący przed kilkoma tygodniami Narcos: Meksyk nie będzie naszym ostatnim spotkaniem z brutalnym światem meksykańskich karteli narkotykowych - serial doczeka się kontynuacji.

Narcos: Rise of the Cartels - nowa gra oparta na serialu Netflixa

Serek, 15 listopada 2018, 19:30

Miłośnicy serialu o najsłynniejszym Pawle z Kolumbii mają powody do radości. Curve Digital zapowiedziało właśnie grę Narcos: Rise of the Cartels - strategię turową autorstwa Kuju Entertainment, w której zaopiekujemy się jednym z tamtejszych karteli.

House of Cards, Narcos, 1983 i Wikingowie - listopad w Netfliksie

Czarny Wilk, 26 października 2018, 12:44

Deszczowe jesienne wieczory upłyną nam przy premierach długo oczekiwanych produkcji Netfliksa. W listopadzie zobaczymy finał House of Cards, nowy sezon Narcos, debiut polskiego 1983 oraz nowy film braci Coen.

Krwawy świat meksykańskich karteli na nowym zwiastunie Narcos Mexico

Czarny Wilk, 19 października 2018, 10:16

Netflix przygotował kolejny zwiastun Narcos: Mexico, nowego sezonu popularnego serialu o wojnie z kartelami narkotykowymi, który zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. W rolach głównych wystąpią Michael Pena i Diego Luna.

Zwiastun Narcos: Mexico zdradza datę premiery serialu

Czarny Wilk, 7 września 2018, 10:27

Doczekaliśmy się pierwszego trailera reklamującego czwarty sezon serialu o wojnie z kartelami narkotykowymi. Oprócz ukazania ciekawych scen, materiał ujawnia także datę premiery produkcji.

Zapowiedziano grę opartą na serialu Narcos

Vergil, 15 marca 2018, 17:15

Produkcja oparta na popularnym serialu dostępnym na platformie Netflix trafi na komputery osobiste i konsole (PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch) wiosną 2019 roku.

Wrześniowa aktualizacja oferty Netflix - m.in. Narcos, Star Trek: Discovery, The Expanse, BoJack Horseman

Gameplay, 29 sierpnia 2017, 14:30

Netflix ujawnił nowości, jakie dołączą do oferty platformy we wrześniu. W ramach aktualizacji dodane zostaną m.in. trzeci sezon Narcos, druga seria The Expanse i czwarty sezon BoJack Horseman. Debiuty zaliczą także serial Star Trek: Discovery, film Najpierw zabili mojego ojca, a także dokument Surfing życia.

Narcos nie odchodzi w zapomnienie. Netflix zapowiada kolejne sezony

Gameplay, 8 września 2016, 08:22

Netflix potwierdza, że serial Narcos doczeka się kolejnych dwóch sezonów. Opowieść będzie kontynuowana w przyszłym roku i skupi się na wydarzeniach wokół kartelu z Cali.

Wrześniowa aktualizacja oferty Netflix - m.in. Narcos, Marvel's Luke Cage, Easy

Gameplay, 25 sierpnia 2016, 13:38

Netflix podzielił się listą nowości, jakie dołączą do oferty platformy we wrześniu. W ramach aktualizacji dodany zostanie m.in. drugi sezon Narcos, a także seriale Easy i Marvel's Luke Cage.

Narcos - zobacz zwiastun drugiego sezonu serialu o Pablo Escobarze

Gameplay, 24 sierpnia 2016, 15:13

W sieci zadebiutował zwiastun drugiego sezonu serialu poświęconego życiu i śmierci Pablo Escobara - bossa narkotykowego, będącego jednym z najbogatszych kryminalistów w historii. Seria zadebiutuje 2 września na Netfliksie.