Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Alicia Vikander Najnowsze wiadomości i informacje

Są pierwsze recenzje filmów Ready Player One i Tomb Raider

Czarny Wilk, 13 marca 2018, 09:53

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje dwóch wysokobudżetowych filmów bezpośrednio powiązanych z grami komputerowymi - Ready Player One oraz Tomb Raidera. Jeden z nich zdaje się być całkiem udanym tytułem, drugi niestety nie.

Widowiskowy nowy zwiastun filmowego Tomb Raidera

Vergil, 18 stycznia 2018, 19:50

Filmowy reboot serii Tomb Raider otrzymał drugi zwiastun. W widowiskowym materiale roi się nie tylko od konkretów na temat warstwy fabularnej produkcji z Alicią Vikander w roli głównej, lecz także od nawiązań do Tomb Raidera z 2013 roku.

Tomb Raider na pierwszym zwiastunie

Gameplay, 20 września 2017, 08:04

Twórcy ekranizacji Tomb Raider opublikowali w sieci oficjalny plakat filmu. Spotkał się on z zaskakującą reakcją fanów. Jednocześnie zapowiedziano premierę pierwszego zwiastuna. [Aktualizacja: jest już zwiastun]

Tomb Raider - Alicia Vikander na nowym zdjęciu z planu

Gameplay, 8 września 2017, 14:30

Opublikowano nowe zdjęcie z planu kolejnej, trzeciej w historii ekranizacji przygód Lary Croft. Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej trafi do kin w marcu 2018 roku.

Alicia Vikander na oficjalnych zdjęciach z nadchodzącej ekranizacji Tomb Raidera

AlexB, 28 marca 2017, 09:35

W sieci pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia Alicii Vikander w roli Lary Croft z nadchodzącej ekranizacji serii Tomb Raider. Film pojawi się na ekranach kin niemal równo za rok – 16 marca 2018.

Tomb Raider - Lara Croft na pierwszych zdjęciach z planu filmowego

Gameplay, 7 lutego 2017, 12:51

Alicia Vikander, filmowa Lara Croft z najnowszej adaptacji cyklu Tomb Raider, zamieściła na swoim Twitterze zdjęcia z planu. Prezentują one aktorkę w całej okazałości.

Ruszyły zdjęcia do filmowego Tomb Raidera

Gameplay, 24 stycznia 2017, 14:12

Roar Uthaug, reżyser najnowszej ekranizacji cyklu Tomb Raider, zamieścił w sieci pierwsze zdjęcie z planu filmowego. Obraz, w którym główną rolę zagra Alicia Vikander, zadebiutuje w 2018 roku.

Filmowy Tomb Raider - aktorzy wejdą na plan w przyszłym miesiącu

Gameplay, 23 grudnia 2016, 14:41

W przyszłym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do trzeciej ekranizacji cyklu Tomb Raider. Reżyser Roar Uthaug, nagrodzona Oscarem Alicia Vikander i Walton Goggins będą mieli pracowity początek roku.

Alicia Vikander zagra Larę Croft w trzecim filmie Tomb Raider

Adrian Werner, 29 kwietnia 2016, 13:54

Poznaliśmy wreszcie nazwisko odtwórczyni roli Lary Croft w nowej ekranizacji cyklu Tomb Raider. W postać wcieli się Alicia Vikander, zdobywczyni Oscara znana z takich filmów jak Ex Machina, Kryptonim U.N.C.L.E. czy Dziewczyna z portretu.